Sleduj nás

Ostrá slova! Dej mi adresu a přiletím ti rozbít hubu, vyhrožuje Chimaev McGregorovi

Ostrá slova! Dej mi adresu a přiletím ti rozbít hubu, vyhrožuje Chimaev McGregorovi

Nový zázrak z prostředí velterové váhy si od svého příchodu do UFC poměrně nahlas otevírá pusu. Jen za posledních pár dní vyslal směrem do Irska několik peprných poznámek.

Khamzat Chimaev (8-0) chová ke Conorovi McGregorovi (22-4) jistou zášť. Slova, která v minulosti nebojácný Ir vyřkl, rozpoutala peklo nejen u týmu Khabiba Nurmagomedova, ale rovněž u několika dalších lidí, kteří například jako Khamzat zahájili svou cestu za pomstou.

„Slibuji vám, že pokud se s McGregorem utkám, tak ho ukončím v prvním kole. Jak vybouchnu, tak je po něm,“ sdělil Chimaev ve vysílání TMZ Sports, přičemž svému nepříteli rovnou zanechal vzkaz. „Přestaň se vykecávat na Instragramu a bojuj. Pokud jsi opravdový gangster, pokud jsi opravdový chlap, pak zanech sociální sítě a pojď mi to říct přímo do klece!“

Z vyprávění šestadvacetiletého borce je patrné, že reagoval na nedávnou urážku, kdy jej Notorious oslovil krysím pyskem. Od této chvíle přešel Chimaev do plné ofenzivy, která přináší každý den nový vášnivý příběh.


„Jak Khabib říká, pošli mi lokaci," žádal od Conora. „Vysedáváš si v Irsku a mluvíš o mně, zatímco já sedím ve Švédsku. Řekni mi kdy a kde a já ti přijdu rozbít hubu!“ nebral si servítky nadějný bojovník, jenž přišel do UFC s ohromnými ambicemi. A ty už během svých prvních dvou zápasů začal postupně naplňovat.  


Další články