Sleduj nás

Opravdu se mi nelíbí, jak za nás jistí lidé pořád rozhodují, opřel se Pettis do šéfa UFC

Opravdu se mi nelíbí, jak za nás jistí lidé pořád rozhodují, opřel se Pettis do šéfa UFC
Ani bývalý UFC šampion Anthony Pettis není spokojený s tím, jak Dana White určuje, kdy mají bojovníci chodit do důchodu.

Dalo by se říct, že toto téma před pár dny otevřel slavný brazilský Pavouk Anderson Silva, který si zcela upřímně a otevřeně postěžoval na to, jak s ním Dana White v posledních měsících kariéry vymetal podlahu.

„Veřejně o mně říkal, že na to už nemám a že po tomto fightu končím kariéru. Dokonce se postaral i o to, aby mě nepřijala žádná jiná MMA asociace… Jako za svou kariéru v UFC jsem pyšný, ale na tyto podlosti nikdy nezapomenu. Kde je nějaký respekt k člověku, který pomohl rozvoji organizace?“ dotazoval se Spider.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


A samozřejmě v tom nebyl sám. Podobný osud čekal například na Yoela Romera, Juniora dos Santose, Diega Sancheze a mnohé další. Včetně třeba i takového Anthonyho Pettise, který se vždy snažil o co nejvíce atraktivní zápasy a v minulosti držel pás lehké váhy.
„Pokud o tom nikdo nebude mluvit, nic se nezmění. Proto se přidávám a otevřeně říkám, že se mi nelíbí, jak nás jistí lidé v minulosti nebo v přítomnosti zneužívali či zneužívají. Jsme bojovníci, ne hlupáci, zasloužíme si nějaký respekt už jen za to, co děláme,“ rozpovídal se Pettis, který cíleně nejmenoval přímo Whitea, ačkoliv všichni věděli, na koho míří.

„Nikdo nemá právo rozhodovat se za nás. Jak nám někdo může říkat, kdy máme skončit? Dokud je v nás hlad, máme právo bojovat, i když to nebude třeba v UFC. Nikdo si nemůže dovolit dělat rozhodnutí za mě, za Andersona (Silvu) nebo za Tonyho (Fergusona), navíc nám zakazovat působit jinde,“ řekl Pettis po svém vítězném tažení v PFL, kde nyní porazil Mylese Price.

Další články