Sleduj nás

Opravdové Muay Thai v Praze! Underground Private Cup již tuto sobotu

Opravdové Muay Thai v Praze! Underground Private Cup již tuto sobotu

Pokud milujete Muay Thai, jistě si nenecháte ujít akci pod názvem Underground Private Cup - Fight Night, která se uskuteční 11. ledna v hale TJ Spoje. Už od rána bude probíhat Muay Thai liga pod hlavičkou C.M.T.A., po skončení amatérských zápasů se pak výrazně přiostří a do ringu naběhnou ti nejlepší borci z klubů Spejbl Gym a Palec Gym.

Celkem uvidíme osm zápasů, z toho tři předzápasy. Zbylých pět je řazeno do profi fightů série SuperLiga. Těšit se můžeme na krásné hostesky a také zábavné moderátory. Jak vypadal první galavečer UPC, který se konal před rokem, se můžete podívat zde. Zárukou kvality zápasů jsou samotní trenéři Ondřej Hutník a Michal Reissinger. Ti do ringu nepošlou jen tak někoho, ale pouze opravdové bijce.


Na domácí straně (Spejbl / Palec Gym) se představí v předzápasech junioři Standa Slávik mladší a Abdul Gadziev + Filip Hauser. Soupeři jim budou vybráni dle standardů MČR. Pokračovat bude hlavní část, kde uvidíme:

Jan Černý (Palec Gym) vs. Patrik Hon (Sokol Mělník)
Oba jsou mladší borci a mají již své první zápasy v profi ringu za sebou. Černý na loňském UPC vyhrál v napínavém zápase s kolegou ze Spejbl Gymu Beketem.


Denis Hnídek (Spejbl Gym) vs. Dominik Najman (FFC Mělník)
Domácí Hnídek je přes svůj nižší věk velmi zkušený zápasník. Předvádí vždy vysoké tempo a je nebezpečný zejména na střední vzdálenost. Soupeřem mu bude Najman z FFC Mělník, který je na vítězné vlně a zápas s Hnídkem je pro něj velká výzva.

Marek Syrový (Palec Gym) vs. David Jecha (Shovel's Gym Nymburk)
Tihle dva se již v amatérském ringu potkali na MČR. Oba se poslali do počítání a nakonec tvrdým KO vyhrál Marek Syrový. Odveta v profi ringu byla jen otázkou času. Tady se s největší pravděpodobností můžeme těšit na tvrdé KO.


Dag Hoke (Spejbl Gym) vs. Tomáš Martínek (Good Luck Gym Hradec Králové)
Martínek je častým hostem ve Spejbl Gymu. Obadva se velmi dobře znají a oba jsou velmi zkušení zápasníci. Uvidíme, kdo bude lépe připraven a takticky nachystaný na svého soupeře.

Jan Šmoula Šindelář (Spejbl Gym) vs. Tony Coufal (Aplik Muay Thai)
Zápas velezkušených fighterů. Šindelár je šampion CMTA na poli MČR i SuperLiga šampion, v poslední době má úspěšnou zápasovou šňůru, porazil hvězdného Joky Janotíka na Slovensku. Coufal má třetí zápas za tři týdny, nejdříve porazil v Táboře Kubinu z FFC Mělník, minulý týden odešel vítězně po KO v Lucerně.

Start akce Underground Private Cup - Fight Night je v sobotu 11. ledna od 19:30. Místo konání je hala TJ Spoje - Na Balkáně 450. Lístky budou připraveny na místě od 300,- Kč do 1200,- Kč. Je možnost využít VIP stůl pro šest osob, v ceně jsou pak alkoholické i nealkoholické nápoje a raut.Další články