Sleduj nás

Opálených spoluobčanů už bylo dost, teď teprve přichází opravdová výzva! Karlos Benda se utká s Tadeášem Růžičkou

Opálených spoluobčanů už bylo dost, teď teprve přichází opravdová výzva! Karlos Benda se utká s Tadeášem RůžičkouFoto: Clash of the Stars

Clash of the Stars bude mít zápas, na který bude bez diskuzí zvědav úplně každý! Talent a bojové zkušenosti jednoho z nejlepších domácích postojářů budou prověřeny silou obrovského kulturisty, který bude mít výraznou váhovou výhodu.

Co rozhodne? Síla a kilogramy, nebo pohyb spojený s dokonalým ovládáním bojového řemesla? Odpověď se dozvíme na turnaji Clash of the Stars, který se uskuteční v září.

Organizace věnující se soubojům celebrit se nyní poprvé ve své historii představí ve městě, které žije fotbalovým Baníkem a baví se na ulici Stodolní. Clash dobil nové území prakticky ihned, protože Ostravar Arenu zvládl vyprodat za necelé dvě hodiny, a to bez nutnosti uvést jediný duel na kartě! A pak už to přijde.


Fanoušky milovaná zábava sice nemá se sportem příliš mnoho společného, ale i tak se můžeme těšit na jednoho z největších domácích talentů. Tadeáš Růžička velmi rychle pochopil, že jej lépe uživí zápasy s amatéry než tuhé bitvy, kterých má na kontě stovky. Zápas se jmenovcem Tadeášem Veselým vystřelil „Mawarova“ instagramová čísla nesmyslně vzhůru a výplata, která atakovala čtvrt milionu korun, také nebyla za snadnou práci k zahození.

Po prázdninách nás tak čeká Růžičkův druhý zápas v Clashi, který impulzivní bojovník omylem propálil během své noční jízdy po Praze. Redakci Top-Fight se ozvalo několik fanoušků, kteří potvrdili, že „Mawar“ se pochlubil bitvou s Karlosem Bendou, kterého údajně vystřelí z tenisek. Namakaný kulturista sice na sociálních sítích teď smutní nad ztrátou soupeře, ale o souboji, který ho zcela jistě zahojí, přitom už musí vědět.


„Je to hrůzostrašný a smutný příběh. Dnes ráno, tedy v půl dvanácté, mě probudil telefon od vedení Clash of the Stars. Můj soupeř Tom Atom se údajně zranil. Tři měsíce před zápasem má prý něco s nohou. Zánět v noze nebo něco takového. Zranění jsou tedy běžná. Já jsem zrovna dva dny zpět dostal jebu do žeber, že jsem chvíli myslel, jestli je nemám zlomené,“ prohlásil Kotlárobijec, který ovšem tentokrát okusí úplně jiný level bojových schopností.

Tadeáš sice na spoustu příznivců působí jako rudý hadr na býka, ale o jeho schopnostech nelze pochybovat. Karlos Benda tak možná poprvé v životě ochutná, jaké to je, když se vám snaží vystřelit hlavu do stratosféry bojovník Růžičkových kvalit.

„Je to pravda. Věřím, že se tohle všechno uskuteční a zároveň věřím, že Tadeáš už nebude dělat venku žádné problémy. Má skvěle rozjetou kariéru, kdy si může vydělat slušné peníze v zápasech podobného typu a zároveň jít s opravdu ostřílenými borci. On si to vše dobře uvědomuje, proto věřím, že se na něj v září můžeme těšit. Mezitím si něco střelí v organizaci Valhalla a konkurenční Real Fight Arena mu taktéž slíbila zápas,“ uvedl zdroj z gymu Růžičky.Další články