Sleduj nás

Grznár po výhře: Na to, že je cigoš, je frajer! Pak přišlo peklo

Grznár po výhře: Na to, že je cigoš, je frajer! Pak přišlo pekloFOTO: Clash of the Stars

Dnešní společnost je extrémně přecitlivělá. Jakákoliv poznámka, nad kterou by dříve většina lidí mávla rukou, může rozpoutat peklo. Něco podobného se stalo i po MMA zápase mezi Filipem Grznárem a Jaroslav Oláhem.

Grznárovi se podařilo v zápase zvítězit i přesto, že byl outsider. Ukončil Oláha ve druhém kole, když ho na zemi zasypal sprškou brutálních úderů a rozhodčí pak bitvu předčasně ukončil.

„Na to, že je cigoš, je to frajer,” prohlásil Grznár v návalu emocí hned po zápase. A už byl oheň na střeše. Jasně, prohlášení Grznára nebylo ideální a dalo by se na něm určitě zapracovat, ale nemyslel to zle. Koneckonců, kdo Filipa zná, ten ani nic jiného nečekal. Vždyť na své kontroverzi má postavenou kariéru.


Chci vyjádřit úctu Jaroslavu Oláhovi, který mě tam strašně bil. Po zápase jsem mlel strašné pí*oviny, tak buďte shovívaví. Vy*erte se na to! Nejsem žádný debilní rasista, a jestli jsem to někdy řekl, nebylo to myšleno vážně,“ řekl v krátkém videu Grznár.

A divit se nemůžeme ani rapperovi Refewovi, kterého Grznárova poznámka rozčílila do nepříčetnosti. „Tyhle rasistické kecy, ještě od člověka, který je spojovaný s tím, že je nácek vyje*aný, tak ať jde od pí*i! Zkurv*syn. Nenávidím tyhle zkurv*synské nacistické píč*ské kecy. Kdyby neřekl tuhle větu, dal bych mu i respekt, že dal dobrý zápas. Mám fakt nervy, pamatujte si, že i kdybyste měli čtyři doktoráty a byli rasisti, jste zkurv*synové,“ zlobil se Refew na svém Instagramu.


Nakonec samozřejmě správně usoudil, že tohle ničemu nepomůže a nenávistné příspěvky smazal. „Jsem hlupák a snížil jsem se na jeho úroveň. Za to bych si dal facku. Stále ale platí to, že být známý tím, že jsi rasista, a říct tohle po zápase, to je ukázka lidského dna,” dodal později Refew.

Každému z nás občas ujedou nervy. Většina z nás chápe, že šířit kolem sebe zlobu a nenávist nikomu a ničemu nepomáhá. A uvědomuje si to Grznár i Refew. Oběma se v kariéře daří, takže je zbytečné přidělávat si konflikty.

Populární rapper navíc vydal album s názvem Jednou ti koupím dům mámo, které patří podle kritiků k tomu nejlepšímu, co kdy napsal. Takže pokud máte rádi rap, určitě si ho poslechněte, protože některé songy opravdu stojí za to.Další články