Sleduj nás

Ondřej Novotný o RedFace: Nějaký Hulk nás vůbec nezajímá. Je to absolutní dno! Kdo s nimi nějak spolupracuje, u nás navždy skončil

Ondřej Novotný o RedFace: Nějaký Hulk nás vůbec nezajímá. Je to absolutní dno! Kdo s nimi nějak spolupracuje, u nás navždy skončilFOTO: RedFace

Zdá se, že trpělivost bosse žlutočerné továrny na zážitky je u konce.

Ondřej Novotný po konzultaci s ostatními členy OKTAGON teamu rozhodl, že kolaborace s nově vzniklou organizací RedFace bude ohodnocena doživotním banem.

Spor, který vypukl již po prvním galavečeru RedFace, se v poslední době po několika vzájemných urážkách ještě více vyhrotil. Nutno podotknout, že první výstřel má na svědomí šéf OKTAGONu, který premiérovou akci nové organizace označil za totální dno. K podobně nelichotivému označení sáhl Ondřej Novotný i nedávno, když se řešila možnost, že by v RedFace nastoupil Gábor Borároš.

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Promotér RedFace Petr Diviš se ohradil, že jej Gábor sám kontaktoval a Novotného proslov označil za průjem, který si měl Ondřej dovézt z dovolené v Egyptě. Nyní se zdá, že válka mezi oběma organizacemi dostává další rozměr, protože Ondřej Novotný vyhlásil bojkot všech spolupracovníků RedFace.

„Hodně jsme to probírali v OKTAGONu a věříme, že jsou určité hranice, které nechceme tolerovat. Jsme lídr na trhu, takže se od nás očekává, že to uděláme lehčí pro ostatní, aby i oni si mohli určit nějaké hranice. Pro nás je nyní hranice jasně daná. Organizace OKTAGON MMA nebude spolupracovat s nikým, kdo spolupracuje s organizací RedFace. To znamená, že nebudeme spolupracovat s rozhodčími, kteří tam budou pískat zápasy. Nebudeme spolupracovat s cutmeny, kteří tam budou. Nebudeme spolupracovat s bojovníky, kteří tam budou zápasit. Nebudeme spolupracovat s nikým, kdo se dá dohromady s touto partou,“ zaznělo z úst Ondřeje Novotného v MMA Letem světem.


Boss OKTAGONu posléze svůj postoj poměrně jednoduše zdůvodnil. Potvrdil také, že i přes spory, které může mít s ostatními organizacemi, má u něj každý solidní hráč dveře otevřené, a že se momentálně jedná čistě o RedFace.

„Ať už mám jakékoliv spory s některými lidmi na scéně, tak si pořád musím vážit například Pína, se kterým jsem měl zase vystoupení. Máme nějaké spory, byť si myslím, že jsou malicherné, ale je to jedno. Pořád jde sportovní cestou a nepropadl něčemu tak šílenému. Jsou tady PML, FABRIQ i Fight Night Challenge, kde jsou sice šílenci ze Slovenska, ale jsou věci, které už nechceme tolerovat a také je tolerovat nebudeme. Každý, ať si to rozhodne tak, jak chce. Pokud chce někdo dělat s námi, tak nemůže dělat s RedFace!“

Zdroj: MMA Letem světemDalší články