Sleduj nás

On je šikovný, budu si muset dávat pozor hlavně v postoji, hodnotí Karlos Vémola soupeře pro OKTAGON 20

On je šikovný, budu si muset dávat pozor hlavně v postoji, hodnotí Karlos Vémola soupeře pro OKTAGON 20

Na konci letošního roku to Karlos Vémola ještě pořádně roztočí na galavačeru OKTAGON 20, kde se utká s francouzským borcem Alexem Lohorem, který má na svém kontě devatenáct výher a jen pět proher. Ve hře bude titul! Co na něj Terminátor říká?

“Alex je určitě hodně šikovný. Budu si muset dát bacha hlavně v postoji. Taky i z toho důvodu, kdy jste viděli, že když jsme s Robertsenem došli do třetího kola, tak jsem si tam nedal pozor a docela mě nahulil. Tohle je poprvé v životě, co budu nastupovat na pět kol. Ještě jsem v tom nikdy nebyl, takže když frajer vydrží ta tři kola, tak uvidíme, jak to bude ve čtvrtém nebo pátém. Musím se teď zaměřit na fyzičku. Jsou to jen tři týdny. Musím si udělat ta dvě kola navíc. Fyzicky bych na tom měl být líp, ale on je zase mnohem rychlejší a bude se snažit těžit z toho postoje. Hlavně v těch posledních kolech a těch šampionských si to budu muset pohlídat.”

Karlose rozhodně nečeká nic jednoduchého. V poslední době dělal váhu dvakrát, teď ho to čeká potřetí, což by se na jeho fyzičce mohlo určitě projevit. Francouz zápasí ve welteru, jen poslední bitvu si střihnul ve střední váze, takže by pro něj mělo být shazování jednodušší. Na druhou stranu by měl být v zápase Vémola těžší.

Turnaj OKTAGON 20 odstartuje už za necelé tři týdny, takže před sebou mají oba bojovníci hodně práce. Jak se s tím Karlos popere? Tohle už nebude procházka růžovou zahradou jako s Václavem Mikuláškem.


Další články