Sleduj nás

O’Malley: Vera měl jenom štěstí. Takto průměrný soupeř by mě jinak nikdy neporazil

O’Malley: Vera měl jenom štěstí. Takto průměrný soupeř by mě jinak nikdy neporazil

Na kontě mu přibyla vůbec první profesionální prohra a on sám ji nese velmi těžce.

Když vezmeme v potaz, co jí předcházelo, není se čemu divit. Seana O’Malleyho zradil v duelu s Marlonem Verou jeho už jednou léčený kotník. Jakmile pak tedy v klíčovém momentě ztratil pevnou půdu pod nohama, šel k zemi, čehož využil soupeř a „Sugara“ umlátil na TKO.

„Jen se podívejte na Marlonovu kariéru během prvních pěti let a porovnejte ji s tou mou. Já ku*va budu šampionem a on zůstane čistě průměrným zápasníkem. To je prostě jeho styl. Nějaké zápasy vyhraje, nějaké prohraje. Je pomalý, ale je vytrvalý, takže nějaké týpky porazí, když vydrží tu nakládačku, co mu dají,“ zesměšňoval O’Malley svého posledního soupeře.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Sean O'Malley přiznal, že ho porážka v UFC mrzí

„Marlon měl štěstí, že mě udolal. A pak ještě vyskočil na pletivo a slavil, jako kdyby vyhrál loterii… Padl jsem s někým, koho považuji za čistě průměrného. Fakt není dobrý a já s ním prohrál, ku*va! Někdo takový by mě jen tak nedal,“ štvalo ho.


Jak je vidět, emoce se v Sugarovi pořádně nahromadily. Teď si ještě musí počkat na definitivní verdikt lékařů, aby věděl, jak dlouho zůstane se svým kotníkem mimo hru. Až se vrátí zpátky do klece, jistě dostane šanci na reparát.


Další články