Sleduj nás

O’Malley: Fackování je budoucnost. Ti stejní lidé dříve kritizovali i začátky UFC

O’Malley: Fackování je budoucnost. Ti stejní lidé dříve kritizovali i začátky UFC
Dana White právě rozjíždí nový byznys, který atraktivitou údajně překoná i zápasy UFC.

Šéf UFC byl uchvácen souboji ve „fackování“, které se konají zejména na ruské půdě. Hod mincí určí člověka, jenž začne, a ten musí následně jednou ranou otevřené dlani vypnout soupeře. Soutěžící se povětšinou fackují tak dlouho, dokud jeden z nich nedostane KO anebo dobrovolně neodstoupí.

Už jen při popisu této „zábavy“ se musí mnoho lidí ťukat na hlavu, a proto Whiteův záměr odsuzují. Kritika na jeho sociálních sítích nám je tomu důkazem, ale přesto úspěšný americký byznysmen ve svůj další kariérní krok silně věří... Proč? To se pokusil vysvětlit zápasník Sean O’Malley.


„Dana je odlišný člověk. Je to člověk s velkou vizí a ohromným citem pro byznys. Není to sportovec jako takový, on je byznysmen. Pohybuje se na trhu a vkládá své peníze do toho, co lidé milují a co vyhledávají. Teď se rozhodl vsadit na soutěže ve fackování a já nepochybuji o tom, že by udělal krok vedle,“ uvedl slavný bantamový zápasník ve svém podcastu.

„I mně osobně zní pojem fackování jako ujetý, ale nakonec se na to všichni podívají. Dana je mocný člověk, má velkou platformu, na které ty zápasy může lidem zobrazovat. A když lidé začnou sledovat, jak se dva tupci mlátí otevřenou dlaní a pak se vypínají, tak je to začne bavit. Tohle je totiž show, které se může účastnit kdokoliv, naprosto kdokoliv,“ pokračoval.


„Ti stejní lidé, kteří tuhle novou soutěž kritizují, před dvaceti lety kritizovali i UFC. A podívejte se, kde je ta organizace teď. Ten vzorec je úplně stejný,“ poznamenával O’Malley, který věří, že se tato šílenost v Americe velmi rychle ujme.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články