Sleduj nás

O’Malley: Chito Vera konečně udělal dost, aby si se mnou vysloužil odvetu

O’Malley: Chito Vera konečně udělal dost, aby si se mnou vysloužil odvetu
Sean O’Malley v budoucnu konečně nevylučuje odvetu s Marlonem Verou.

„Sugar“ má doposud na kontě jedinou prohru, kterou mu v srpnu před dvěma lety přichystal právě Vera.

Mnozí si jistě pamatují, jak O’Malley toto utkání okomentoval a jak si onu porážku ani nepřipouštěl. O svém ekvádorském soupeři dokonce prohlásil, že jej nebere vážně a že měl prostě jen kliku. Odvetu s ním tudíž ani nezvažoval, neboť by jej prý jasně porazil…


O dva roky později je situace poměrně odlišná. Vera ukázal, že jeho výhra nad O’Malleym není náhoda. Nyní porazil další zvučná jména, jako jsou Frankie Edgar, Rob Font či Dominick Cruz. Po takovém úspěchu nemohl už ani Sugar zůstat zticha.

„Už od doby, co jsme s Chitem bojovali prvně, mi spousta lidí říkala, abych si s ním dal odvetu… Na co ale? Bylo jasné, že bych ho porazil, že měl prostě jen kliku, jelikož jsem smolně zakopl. Ten fight tehdy nedával z papírového hlediska žádný smysl,“ vysvětloval O’Malley.


Doba se ale změnila… „Teď je to ovšem jiné. Chito si na konto připsal nějaké důležité výhry a ukázal, že si se mnou tu odvetu skutečně zaslouží. Proto ho už nebudu odmítat, pokud se nám naskytne vhodná příležitost,“ uvedl talentovaný bojovník ve svém podcastu.

O’Malleyho ego se tedy opět projevilo, ale takto on prostě žije a takto se prezentuje. Nyní ho čeká zápas s Petrem Yanem, a pokud ho porazí, dost možná bude hned v první linii uchazečů o titul. Tam se nicméně pomalu řadí i Vera, proto by tento souboj UFC mohlo zvážit.


Další články