Sleduj nás

Oliveira: Už jsem se pral s těžšími borci, než je Makhachev

Oliveira: Už jsem se pral s těžšími borci, než je Makhachev
Charles Oliveira vysvětlil, proč se v duelu s Makhachevem ani tolik nezapotí, ačkoli je papírovým outsiderem.

Turnaj UFC 280 se uskuteční 22. října v Abú Dhabí, což znamená jediné. Charles Oliveira podruhé za sebou zavítá do nepřátelského teritoria, kde se pokusí převrátit misky osudu na svou stranu.

Jeho soupeř Islam Makhachev je považován za nejlepšího grapplera v UFC. Protože je však Charles držitelem černého pásku v brazilském jiu jitsu, domnívá se, že pokusům o ukončení na zemi dokáže vzdorovat. A navíc sám nějakou submisí třeba překvapí.


„Makhachev je jen dalším jménem na mém seznamu. Pokud se podíváte na můj rekord, už jsem se pral s daleko těžšími soupeři, než je on. Do Abú Dhabí se vydám, abych to potvrdil,“ pronesl Oliveira během tiskové konference.

„Ani neočekávám, že se Islam se mnou bude chtít prát v postoji. Jeho dominantou je zem a já mám v celém UFC nejvíce ukončení submisí. Je velmi možné, že se jeho výhoda nakonec stane mou výhodou. To, co na mě chystá, není nic, čím bych si dříve už neprošel. A hravě jsem to odvrátil,“ poznamenal.


khabib oliveira ufc vzajemny zapas

A na závěr nezapomněl dodat svou oblíbenou frázi. „Lehká váha má šampiona. Jeho jméno je Charles Oliveira. A na tomhle se nic nezmění,“ doplnil s tím, že se po skalpu Makhacheva opět pokusí vytáhnout Khabiba z důchodu.

Další články