Sleduj nás

Oktagon - Wittner Jozef - Kertesz Mate

Oktagon - Wittner Jozef - Kertesz Mate

Maďarský talent Mate Kertesz si zvládl udělat v OKTAGONu slušné renomé. Nyní ho čeká další těžká zkouška v podobě Jozefa Wittnera. Ten má momentálně působivou bilanci dvanácti výher a pouze jednu porážku, 67 % vítězství pak získal submisí.

V OKTAGONu zatím zvládl dva zápasy, kdy nejprve na body udolal Kamila Cibinského a v posledním zápase ukončil TKO nebezpečného BJJ specialistu Adama Horvátha. Wittner věří, že pokud uspěje i v tomto zápase, mohla by přijít šance zabojovat o post vyzyvatele. Mate Kertesz má nyní rekord sedm výher a dvě porážky, kdy 57 % vítězství získal KO. V OKTAGONu zvládl již čtyři zápasy. Nad Pajtinou a Uškrtem dokázal vyhrát, ale s Kozmou a naposledy s Bryczekem už neuspěl. V obou případech podlehl na body a nestačil hlavně po silové stránce.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

I když je pro sázkové kanceláře favorit Kerstesz, naše peníze poputují na eso z východního Slovenska, Wittnera. Ten se prezentuje nepříjemným stylem, kdy dobře kombinuje postoj s wrestlingem a neustále soupeře zaměstnává a udržuje ve střehu. Podobná strategie v podání Kozmiče na Kertesze platila a věříme, že tomu bude stejně i tentokrát. Kurz na Jozefa Wittnera 2.20.


Další články