Sleduj nás

Oktagon - Vémola Karlos - Brandys Pawel

Oktagon - Vémola Karlos - Brandys Pawel

Zaváhání organizace XFN dokonale využila konkurující společnost Oktagon MMA. Ta do svých řad získala ikonu českého MMA a pozdvižení okolo Karlose Terminátora Vémoly tak pokračuje. V nečekaný okamžik se uskutečnil přestup roku a s ním tu máme už i první naplánovaný zápas. V Ostravě dojde na duel Vémola Karlos vs. Brandys Pawel. Ten možná neuvidíme v přímém přenosu, protože organizace Oktagon MMA skvěle taktizuje a tento fight zařadila na PRELIMS kartu.

Vémola Karlos vs. Brandys Pawel na akci Oktagon MMA

Dá se očekávat, že ostravská aréna bude hlásit vyprodáno. O to se zcela jistě zasloužil i Karlos Terminátor Vémola, který dal sbohem organizace XFN a posílil tak řady Oktagon MMA. Už 16. března se uskuteční akce Oktagon 11 v Ostravě. Stejné datum si vybralo i konkurenční XFN v Brně. Tam je však celá akce do poslední chvíle nejistá.


Vémola již dlouhou dobu cítil, že to není ono a to byl důvod pro razantní krok. V prvním zápase ho pod novou značkou prověří polský silák Brandys Pawel. Ač to tak možná nevypadá, jedná se o zkušeného borce, který 6 z 8 soupeřů ukončil před limitem (4KO, 2Subs). Na samotný vrchol ho vystřelila změna gymu v roce 2017, kde se vyladily nedostatky na zemi a zapracovalo se převážně na síle. Nečekáme boj v postoji a bude zajímavé sledovat, jak si Brandys poradí s nálety Terminátora.

Vémola Karlos při vážení


Nová výzva, chuť i motivace, to vše doprovází Karlose Terminátora Vémolu a vyzápaseného Poláka by měl porazit. Nečekáme žádnou vémolici, ale první vítězství pod organizací Oktagon MMA v Ostravě přijde.


Další články