Sleduj nás

Oktagon - Szabová Lucia - Krajčovič Lucia

Oktagon - Szabová Lucia - Krajčovič Lucia

Finále slovenské pyramidy žen získalo minulý týden očekávanou podobu a v sobotu se rozhodne, kdo další otestuje kvality české komety Terezy Bledé. O super-finále si to rozdají nerozlučné parťačky z OKTAGON Výzvy Lucia Krajčovič a Lucia Szabová. 

Mladší z obou děvčat Szabová udělala v semifinále krátký proces s Paulou Marčišovou, kterou uškrtila na rear-naked-choke za pouhých dvaadvacet vteřin! „Prety Beast“ Krajčovič si došla pro finále trnitější cestou, ale také měla většinu souboje vše pod kontrolou. Alena Gondášová si sice Luciu vybrala, ale kromě začátku tahala za výrazně kratší konec a skončila knockoutována ve druhém kole.

Szabová Lucia vs. Krajčovič Lucia v organizaci Oktagon MMA


Nyní půjde kamarádství stranou a „Silent Killer“ Szábová půjde potvrdit roli favoritky. To se jí podle nás podaří před limitem. Krajčovič vypadala v posledním zápase dobře, ale Szabová působí opravdu neohroženě a má na tak mladé děvče opravdu neuvěřitelné bomby. Navíc zvládla již okolo padesáti zápasů v postoji, takže o nezkušenosti u ní nemůže být řeč. Kurz na výhru Szabové je podle očekávání pouhých 1.25.


Další články