Sleduj nás

Oktagon - Škvor Daniel - Horský Martin

Oktagon - Škvor Daniel - Horský Martin

Turnaj OKTAGON Underground dospěl na české straně do svého finále a nás v sobotu čeká parádní a možná i trochu smutná podívaná. Smutná na ní bude neúčast dvou bijců, kteří si postup vybojovali v kleci, ale zdravotní důvody jim zabránily nastoupit.

Organizace dělala vše, co mohla, aby sehnala rychle náhradníky a zalepila díry ve startovní listině. Zraněného Melvina Maného, který se vyřazením Tomáše Hrona postaral o prvotřídní senzaci, tedy nahradí Martin Horský.

Daniel Škvor je ve finále OKTAGON Underground


Tento sedmatřicetiletý borec s přezdívkou Prsíčko má bilanci šest výher a jedna porážka. O tu se postaral Alex Cverna na galavečeru I Am Fighter. Zápas se do paměti diváků zapsal hlavně svou totální nudností. Oba zápasníci si drželi sociální distanc jako za časů korony při čekání na postě.

Nyní se Prsíčko pokusí zastavit rozjetého Dana Škvora, který v semifinále zlikvidoval Jay Jaye Gottwalda prakticky v suchém tričku. Podle nás zůstane pouze u zbožného přání a Horský skončí knockoutován na podlaze klece během první poloviny zápasu. Jeho jediná šance je otestovat Škvorovu obranu proti strhům, což se Gottwaldovi příliš nepovedlo. Kurz na výhru Dana Škvora je nehratelně nízko, ale sázka na to, že zápas nepůjde do druhé poloviny, je za pěkných 2.29.Další články