Sleduj nás

Oktagon - Ryšavý Karol - Jartim Jaroslav

Oktagon - Ryšavý Karol - Jartim Jaroslav

Dalším skvělým fightem, který nám galavečer Oktagon 11 v Ostravě nadělí, je souboj Ryšavý Karol vs. Jartim Jaroslav. Sázkové kanceláře zde vypsaly vyrovnané kurzy a právě toho musíme využít.

Ryšavý Karol vs. Jartim Jaroslav na akci Oktagon 11

Šampion třetí série show OKTAGON Výzva Karol Ryšavý je vhozen mezi lvy! Slavil povedený úspěch v reality show a nyní ho čeká velice těžká zkouška a tvrdý oříšek jménem Jaroslav Jartim. My si zde vsadíme právě na Jartima v krásném kurzu 1.70 a v následujících řádcích si řekneme proč.


Karol Ryšavý ukázal v reality show Oktagon Výzva, že talent pro MMA skutečná má. Potvrdil to i v nedávném souboji, kde porazil Jakuba Dohnala. Jeho aktuální bilance je 4-1, ale teprve až teď dostane tu největší prověrku. Jaroslav Jartim je velice zkušený fighter, který už dávno bojoval ve světové organizaci ONE FC. V Česku ukazuje, že patří mezi nejlepší bojovníky. Připsal si dvě výhry, následně ho porazil až Matěj Kuzník, což je asi aktuální jednička v dané kategorii. Ryšavý má ještě jisté mezery a na Jartima to nyní stačit nebude. Ten se navíc připravuje v ASA team, tudíž bude takticky dokonale připraven.Další články