Sleduj nás

Oktagon - Pukač Robert - Kužela Tomáš

Oktagon - Pukač Robert - Kužela Tomáš

Návrat velkého jména na českou scénu. Tomáš Kužela startuje na galavečeru Oktagon 11. Soupeřem mu bude jeden z největších talentů slovenského MMA Robo Pukač, kterého ve slibné kariéře přibrzdilo zranění, ale loni v O2 aréně na Oktagonu 10 dokázal, že je zpět. Nahecovaného Jana Janku doslova utrápil na body.

Kužela má za sebou také zdravotní problémy. Po dvou porážkách v roce 2016 se léčil až do loňského roku, kdy na domácím Fight Night West porazil TKO Stefana Miogradoviče.

Pukač Robert vs. Kužela Tomáš


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Pro sázkové kanceláře je Thor Kužela velký outsider, ale u nás to tak jednoznačně nevidíme. Robo Pukač nemá úplně knockoutový úder a Tomáš je hodně tvrdý borec. Dá se očekávat dlouhý zápas, ve kterém se může stát cokoliv a je jasné, že pro Pukače by byla porážka velký kariérní krok zpět. Kužela nemá co ztratit, půjde si zápas užít a odejde z klece jako vítěz. Kurz na překvapivou Thorovu výhru je 4.01.Další články