Sleduj nás

Oktagon - Pukač Robert - Kužela Tomáš

Oktagon - Pukač Robert - Kužela Tomáš

Návrat velkého jména na českou scénu. Tomáš Kužela startuje na galavečeru Oktagon 11. Soupeřem mu bude jeden z největších talentů slovenského MMA Robo Pukač, kterého ve slibné kariéře přibrzdilo zranění, ale loni v O2 aréně na Oktagonu 10 dokázal, že je zpět. Nahecovaného Jana Janku doslova utrápil na body.

Kužela má za sebou také zdravotní problémy. Po dvou porážkách v roce 2016 se léčil až do loňského roku, kdy na domácím Fight Night West porazil TKO Stefana Miogradoviče.

Pukač Robert vs. Kužela Tomáš

Pro sázkové kanceláře je Thor Kužela velký outsider, ale u nás to tak jednoznačně nevidíme. Robo Pukač nemá úplně knockoutový úder a Tomáš je hodně tvrdý borec. Dá se očekávat dlouhý zápas, ve kterém se může stát cokoliv a je jasné, že pro Pukače by byla porážka velký kariérní krok zpět. Kužela nemá co ztratit, půjde si zápas užít a odejde z klece jako vítěz. Kurz na překvapivou Thorovu výhru je 4.01.Další články

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada

Organizace RFA se na svém mediálním dni vyjadřovala k titulové bitvě Avramovič vs. Humburger v superlativech, ale neuteklo ani čtyřiadvacet hodin a souboj je skrečován. Podle promotéra Borise MArhanského vyměnil Avramovič v poslední době svůj managment a začal požadovat za zápas nesmyslnou sumu. Vše vyvrcholilo zrušením duelu ze strany srbského borce.

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada