Sleduj nás

Oktagon - Peňáz Matěj - Dvořáček Adam

Oktagon - Peňáz Matěj - Dvořáček Adam

Hvězda Glory Matěj Peňáz dokázal v prvním kole pyramidy OKTAGON Underground s přehledem umlčet vyzyvatele Hrkala a nyní jej v českém semifinále čeká další mladá puška Adam Dvořáček.

Ten sice neuspěl v úvodním kole, když nestačil na Jakuba Klaudu, ale sympatický výkon mu vynesl místo mezi náhradníky. Nyní díky zranění Zdeňka Polívky dostane šanci na reparát. Nutno ale uznat, že s ještě nepříjemnějším soupeřem než na úvod. Matěj Money Peňáz jasně předvedl, jak vypadá postoj na úrovni světové extratřídy a neměl ani nejmenší problém s pravidly Undergroundu.

 Od Adama Dvořáčka se určitě nedá očekávat, že by dokázal Peňáze potrápit strhy, a proto se bude muset spolehnout jen na svou odolnost, kterou předvedl už v zápase s Klaudou. I tak nás pravděpodobně čeká velmi jednostranná záležitost, čemuž odpovídá kurz 1.03 na výhru Matěje Peňáze. Trochu zajímavější je sázka na Peňázovo ukončení zápasu před limitem v kurzu 1.28.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Další články