Sleduj nás

Oktagon - Peňáz Matěj - Čepo Vlastislav

Oktagon - Peňáz Matěj - Čepo Vlastislav

Superfinále OKTAGONu Underground ve váze do devadesáti kilogramů bude zlatým hřebem posledního turnaje z této série.

Na slovenské straně se do boje o lákavý jackpot kvalifikoval srbský bombarďák Vlasto Čepo. Ten nejprve nadělil dvě tvrdé KO Jevickému a Tlkancovi a v bratrovražedném souboji dokázal udržet na uzdě svého tréninkového partnera Piráta Krištofiče. Ten měl z tvrdosti soupeře očividný respekt, během všech tří kol se držel hodně zpátky a nedokázal být ničím nebezpečný. Vlasto v tomto zápase dokázal, že není pouze mužem prvního kola, ale dokáže dovést zápas do vítězného konce i po zodpovědném a taktickém výkonu.

Peňáz Matěj vs. Čepo Vlastislav v superfinále Oktagon Underground

O týden dříve než Čepo se do superfinále prostřílel i favorit české pyramidy Matěj Peňáz. Hvězda střední váhy organizace Glory nejprve vyškolila drzého Hrkala, následně si sice Matěj vybral slabší chvilku s Dvořáčkem, ale postup na body uhájil. České finále slibovalo luxusní štípanou, ale Peňázova přesná levačka ukončila souboj s Jakubem Klaudou již v prvním kole.

Pro Matěje Money Peňáze bude v souboji s Čepem hovořit hned několik faktorů. Znatelná výšková výhoda a ještě výraznější převaha v dosahu. Také nepoměrně větší porce zkušeností nasbíraná při zápasech na té nejvyšší světové úrovni. Dále mu hraje do karet o týden delší pauza, snadnější poslední kolo turnaje a v neposlední řadě i domácí prostředí. Matěj podle nás svého slovenského soka totálně rozebere a odnese si vítězství před limitem. Kurz na Peňázovu výhru je 1.50 a půjde pravděpodobně rychle dolů. Nezapomeňte, že Oktagon Underground můžete sledovat živě zdarma zde.Další články