Sleduj nás

Oktagon - Paradeiser Ronald - Petriš Michal

Oktagon - Paradeiser Ronald - Petriš Michal

Finálové obsazení váhové kategorie do osmdesáti kilogramů je bohužel ovlivněno zraněním, a proto se nedočkáme očekávané bitvy mezi Paradesirem a Cibinskym. Druhý jmenovaný odnesl semifinále zlomeninou orbitální kosti a Underground 6 bude sledovat pouze jako divák.

OKTAGON sehnal jako náhradu jednoho z borců, kteří kdysi dokázali Ronyho porazit. V roce 2014 na akci Gape Fight Night se to povedlo gilotinou v prvním kole Michalu Petrišovi. Paradeiser od té doby ušel velký kus cesty a nyní dostane šanci na srovnání účtů. V prvních dvou kolech Undergroundu předváděl parádní výkony a Kratochvílu i Farkaše přejel takticky bezchybným výkonem.

Naopak Petriš na výhru nad Ronym vzpomíná jako na poslední úspěch, kterého dosáhl. Od té doby nastřádal pouze pět porážek, z toho poslední tři přišly hned v prvním kole. Těmto výsledků odpovídá i kurz na Paradeiserovo vítězství. Rony je jasný favorit s kurzem 1.15 a podle nás tuto pozici snadno obhájí. Petriš se v poslední době více než sportu věnuje svému tetovacímu salónu a podle nás nebude mít šanci rozjetého Paradeisera porazit.


Další články