Sleduj nás

Oktagon - Paradeiser Ronald - Kratochvíla Milan

Oktagon - Paradeiser Ronald - Kratochvíla Milan
Na druhém turnaji Oktagon Underground uvidíme už 23. května zápas mezi MMA zápasníkem Ronaldem Paradeiserem a Milanem Kratochvílou. Zde jasně věříme Paradeiserovi, který má MMA profi bilanci osm výher a šest porážek.

Z posledních devíti zápasů vyhrál hned sedm, naposledy porazil jinak dominantního Leoše Brichtu. Paradeiser je skvělý postojář, měří 189 centimetrů, na jeho váhovou kategorii je dost vysoký a nebojí se chodit i na zem, v čem vidíme jeho jasnou taktiku a dominanci v tomto zápase.

Milan Kratochvíla je vítež WKN World Championship 2019 a Slovak Champ z roku 2018, je to typický postojář, v MMA má na kontě pouze jeden amatérský zápas, který vyhrál. Není však zdaleka tak kvalitní postojář jako Ronald Paradeiser, který by měl v zápase jasně dominovat. Toto podle nás podobný zápas jako Peňáz vs. Hrkal a sázka na jistotu v kurzu 1.35.

Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu