Sleduj nás

Oktagon - Miloš Petrášek - Jeremy Kimball

Oktagon - Miloš Petrášek - Jeremy Kimball

Miloš Petrášek si přál v O2 Aréně duel s „pirátem Krištofičem“, ale ten se zatím v rámci Oktagonu odkládá. Bojovník z Poděbrad tak bude muset „vzít zavděk“ Jeremy Kimballem.

Sedmadvacetiletý Američan má za sebou už 23 zápasů, ze kterých 15 vyhrál a 8 prohrál. Za poslední dva roky zápasil celkem čtyřikrát a zvítězil pouze jednou. „Grizzly“, jak se Kimballovi přezdívá, tak ztrácí trochu dech. 

Miloš Petrášek vs. Jeremy Kimball


Petrášek má na svém kontě 14 utkání (11-3) a s každým dalším duelem získává obrovské zkušenosti. Letos dokázal porazit Alvese i Buligu a zejména duel s Ukrajincem, u kterého silně krvácel, byl pro „Melouna“ hodně poučný. Talent českého MMA se neustále zlepšuje a zejména na zemi začíná být mimořádně silný až dominantní, podobné chyby jako kdysi s Hoczem (2016), už nejsou na pořadu dne.

Petrášek by měl mít navrch pár centimetrů, což je dobré do postoje, rovněž somatotyp obou borců je do očí bijící. Před skvělou kulisou v Praze bude chtít sebevědomý Petrášek ukončit souboj co nejdřív, respektive fanoušci jej poženou vpřed. Pokud se vám nelíbí výše kurzu na jedničku, zkuste výhru Petráška v úvodních dvou kolech.Další články