Sleduj nás

Oktagon - Lesák Luboš - Pajtaš Jan

Oktagon - Lesák Luboš - Pajtaš Jan

Kdo se těšil na bitku dvou výborných kickboxerů Lesáka s Krištůfkem, musí si nechat zajít chuť. I když se Láďa Krištůfek zvládl dostat do dalšího kola, zranění jej bohužel do zápasu nepustí.

Šanci tak dostal Jan Pajtaš, který prohrál v úvodním kole se Štěpánem Gubou. Lesák se převedl dominantním výkonem, který odnesl Petr Tesař. Ten vzal zápas na poslední chvíli, proti zkušenému Lesákovi neměl nejmenší šanci a skončil knockoutován ve druhém kole. Lesák se tak společně s Růžičkou zařadil mezi hlavní favority celého pavouka do sedmdesáti kilogramů.

Podle nás tuto úlohu potvrdí i v tomto zápase. Tvrdostí a svým nepříjemným agresivním stylem bude na Pajtaše tlačit a bylo by pro nás velké překvapení, kdyby proběhla všechna tři kola. Kurz na výhru Luboše Lesáka je nicotných 1.08, doporučujeme výhru před limitem za 1.80.


Další články

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada

Organizace RFA se na svém mediálním dni vyjadřovala k titulové bitvě Avramovič vs. Humburger v superlativech, ale neuteklo ani čtyřiadvacet hodin a souboj je skrečován. Podle promotéra Borise MArhanského vyměnil Avramovič v poslední době svůj managment a začal požadovat za zápas nesmyslnou sumu. Vše vyvrcholilo zrušením duelu ze strany srbského borce.

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada