Sleduj nás

Oktagon - Lesák Luboš - Pajtaš Jan

Oktagon - Lesák Luboš - Pajtaš Jan

Kdo se těšil na bitku dvou výborných kickboxerů Lesáka s Krištůfkem, musí si nechat zajít chuť. I když se Láďa Krištůfek zvládl dostat do dalšího kola, zranění jej bohužel do zápasu nepustí.

Šanci tak dostal Jan Pajtaš, který prohrál v úvodním kole se Štěpánem Gubou. Lesák se převedl dominantním výkonem, který odnesl Petr Tesař. Ten vzal zápas na poslední chvíli, proti zkušenému Lesákovi neměl nejmenší šanci a skončil knockoutován ve druhém kole. Lesák se tak společně s Růžičkou zařadil mezi hlavní favority celého pavouka do sedmdesáti kilogramů.

Podle nás tuto úlohu potvrdí i v tomto zápase. Tvrdostí a svým nepříjemným agresivním stylem bude na Pajtaše tlačit a bylo by pro nás velké překvapení, kdyby proběhla všechna tři kola. Kurz na výhru Luboše Lesáka je nicotných 1.08, doporučujeme výhru před limitem za 1.80.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži