Sleduj nás

Oktagon - Le Sy Tomáš - Bartl Marek

Oktagon - Le Sy Tomáš - Bartl Marek

V tomto zápase je lehký favorit Tomáš Le Sy, proto kurs přes 2.00 na jeho vítězství musíme využít!


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Tomáš Le Sy, který vstoupil do povědomí širší veřejnosti díky Oktagon výzvě 3, má aktuálně bilanci 2-1. Do reality show Oktagon výzva nastoupil po zranění kolene. Předvedl famózní zápas s pozdějším finalistou Karolem Ryšavým. 

Le Sy Tomáš vs. Bartl Marek


Le Sy má kvalitní postoj, solidní zem, dokáže snést obrovské množství úderů a má obrovské srdce bojovníka. Ostatně jeho kvality byly k vidění vedle Oktagon výzvy i na turnaji Oktagon 5, kde porazil Honzu Slováčka.

Na Oktagonu 10 nastoupí proti bojovníkovi Oktagon výzvy 1 Marku Bartlovi. Ten měl dvouletou pauzu od MMA, kdy kvůli zranění nezápasil a věnoval se především boxu. V MMA má aktuálně zápornou bilanci 7-8. Diváci si možná pamatují na jeho účinkování v Oktagon výzvě 1, kde došel až do finále (kde díky zranění nenastoupil), přičemž mu k tomu shodou náhod stačilo porazit pouze Milana Daťelinku, který ale trpěl akutním nedostatkem fyzické kondice.


Le Sy je dravějším a kvalitnějším fighterem, navíc Bartl měl dlouhou zdravotní pauzu a já se domnívám, že díky těmto faktorům Le Sy Bartla porazí.


Další články