Sleduj nás

Oktagon - Le Sy Tomáš - Bartl Marek

Oktagon - Le Sy Tomáš - Bartl Marek

V tomto zápase je lehký favorit Tomáš Le Sy, proto kurs přes 2.00 na jeho vítězství musíme využít!

Tomáš Le Sy, který vstoupil do povědomí širší veřejnosti díky Oktagon výzvě 3, má aktuálně bilanci 2-1. Do reality show Oktagon výzva nastoupil po zranění kolene. Předvedl famózní zápas s pozdějším finalistou Karolem Ryšavým. 

Le Sy Tomáš vs. Bartl Marek

Le Sy má kvalitní postoj, solidní zem, dokáže snést obrovské množství úderů a má obrovské srdce bojovníka. Ostatně jeho kvality byly k vidění vedle Oktagon výzvy i na turnaji Oktagon 5, kde porazil Honzu Slováčka.

Na Oktagonu 10 nastoupí proti bojovníkovi Oktagon výzvy 1 Marku Bartlovi. Ten měl dvouletou pauzu od MMA, kdy kvůli zranění nezápasil a věnoval se především boxu. V MMA má aktuálně zápornou bilanci 7-8. Diváci si možná pamatují na jeho účinkování v Oktagon výzvě 1, kde došel až do finále (kde díky zranění nenastoupil), přičemž mu k tomu shodou náhod stačilo porazit pouze Milana Daťelinku, který ale trpěl akutním nedostatkem fyzické kondice.


Le Sy je dravějším a kvalitnějším fighterem, navíc Bartl měl dlouhou zdravotní pauzu a já se domnívám, že díky těmto faktorům Le Sy Bartla porazí.


Další články