Sleduj nás

Oktagon - Krištofič Samuel - Eliáš Lukáš

Oktagon - Krištofič Samuel - Eliáš Lukáš

Čtvrtý OKTAGON Underground se poprvé uskuteční na slovenské půdě a jako hlavní zápas bude semifinále ve váze do devadesáti kilogramů, ve kterém se střetne Samuel Krištofič a Lukáš Eliáš.

Postup druhého jmenovaného přes zkušeného postojáře Adriana Bartla byl jedním z největších překvapení druhého turnaje. Tong Po Eliáš zvládl zápas hlavně po taktické stránce. Bartla v prvním kole několikrát hodil a postupně z něj dobrou prací na pletivu vysával síly. Ve třetím kole jej poslal i do počítání a o vítězi bylo rozhodnuto.

Pirát si podobně zkušeným výkonem poradil s Jakubem Benkem. Téměř dvoumetrového thaiboxera otrávil účinným wrestlingem a navrch přidal pár pirátských špinavostí. Vše dohromady vedlo k eliminaci jednoho z černých koní celého pavouka.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Krištofič Samuel v Oktagon MMA

Do tohoto souboje půjde jako jasný favorit Pirát hned z několika důvodů. V MMA toho má za sebou několikanásobně více než Eliáš. Po souboji s Benkem je psychicky nahoře, což je v jeho případě základ k předvedení dobrého výkonu. Eliáš bude muset změnit taktický plán, protože to, co platilo na Bartla, na Piráta fungovat nebude. 


Pokud se Eliášovi nepovede Krištofiče tvrdě zasáhnout hned v úvodu zápasu, očekáváme jasnou dominanci zkušenějšího borce. Sázka na Piráta v kurzu 1.10 postrádá smysl, a proto doporučíme vsadit na plný počet kol za 1.60. Oba borci mají tvrdou hlavu a navíc se bude bojovat ještě více takticky než v prvním kole.


Další články