Sleduj nás

Oktagon - Klein Ludovít - Lima Willian

Oktagon - Klein Ludovít - Lima Willian

Obnovenou premiéru v organizaci OKTAGON si střihne jedna z největších slovenských nadějí na UFC Ludovít Klein. Tento 24letý milovník capoeiry má celkovou bilanci 13 výher a 2 porážky. Submisí zvládl ukončit 62 % svých vítězných zápasů. Jako jeden z mála slovenských borců se prosadil i v zahraničí, konkrétně v ruské ACB. Nyní má v zádech sérii 4 výher, kdy zvláště skalp Arbi Mezhidova zaujal většinu skatů, hledající mladé naděje pro prestižní organizace. Pokud dokáže triumfovat i teď v Bratislavě, potvrdí, že má právo mít ty nejvyšší ambice.

V cestě mu ale bude stát nejtěžší zkouška dosavadní kariéry. Brazilec Willian Lima má působivý rekord 13 výher a 1 porážku. Málokdy nechává práci pro bodové rozhodčí, 69 % výher KO a dalších 15 % submisí. Nyní jede na vlně 7 vítězných zápasů a kvůli zápasu v OKTAGONu odmítl nabídku UFC na účast v Dana White Contender Series.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Při porovnání stylů obou bojovníků je jasné, že nás čeká opravdu kvalitní podívaná, která by se měla převážně odehrávat v postoji. Lima nechodí na zem nikdy (jen pokud ho soupeř strhne). Je zvyklý kombinovat kopy a údery a je v tom opravdu dobrý. Dobře reaguje na pohyb soupeře a drží si dobrou vzdálenost. Klein si umí lépe pomoct strhem a kontrolou soupeře na zemi. Stejně jako Lima výborně kope a umí si kopy krásně načasovat. Jestli bude mít v něčem slovenský talent výhodu, mělo by to být v kardiu. Lima při delších zápasech očividně vadl. Ludovít dokáže tempo vystupňovat. Například s Kuzníkem měl i na konci čtvrtého kola dost sil. Pro Limu to bude první zápas v Evropě a i to může hrát roli. V souhrnu těchto faktů věříme více domácímu borci.

Vsadit na tento zápas a vybrat peníze zdarma!Další články