Sleduj nás

Oktagon - Kimball Jeremy - Feucht Timo

Oktagon - Kimball Jeremy - Feucht Timo

Zajímavý zápas v polotěžké váze s mezinárodním zastoupením má na programu blížící se OKTAGON 14. Souboj oblíbeného Američana Jeremyho Kimballa a německé naděje Timo Feuchta slibuje akční podívanou, která bude těžko probíhat vypsaná tři kola.

Timo Feucht má ve 23letech zajímavou bilanci sedm výher a jednu porážka. Všechny zápasy ukončil před limitem, 57% submisí a 43% knockoutem. Mezi jeho soupeře patřil například Vít Mrákota, kterého Timo uškrtil v prvním kole. Další zajímavý úlovek mladého borce je Daniel Dörrer. Tento několikanásobný mistr světa v kickboxu podlehl Feuchtovi TKO v roce 2016.


Jeremy se před české publikum vrací po menší pauze, kdy na OKTAGONu 11 podruhé porazil Miloše Petráška. Upravil tím svou bilanci na 17 výher a 8 porážek, kdy 71 % vítězství získal KO. Okamžitě po tomto zápase se začalo hovořit o titulovém souboji s Attilou Véghem, ale Kimball upřednostnil osobní záležitosti a nyní se zdá, že po německé překážce prověří jeho schopnosti Viktor Pešta.

Nikdo totiž příliš nepředpokládá, že Grizzly z Coloráda podlehne borci, který je ve světovém žebříčku na 222. příčce. Kimball si drží 75. pozici a zkušenostmi je o několik světelných let jinde. Kurzy odpovídají rozložení sil. Na Jeremyho mizerných 1.21 a na ukončení před limitem 1.51. Druhá varianta bude i naší volbou.Další články