Sleduj nás

Oktagon - Kertesz Mate - Bryczek Robert

Oktagon - Kertesz Mate - Bryczek Robert

Máté Kertesz je nesmírně talentovaný borec, který se nebojí velkých výzev. Maďarský bijec tak změří síly s Polákem Bryczekem, který si aktuálně drží sérii šesti výher v řadě (celkově 9-2). Kertesz sice chtěl odvetu z Kozmou, který mu doposud uštědřil jedinou porážku v kariéře (7-1), ale šampión Oktagonu ve welteru odpočívá, poté co zápasil úspěšně v Rusku.

Maďarský zápasník v poslední době hodně pracoval na wrestlingu a grapplingu, kde se výrazně zlepšil a začíná se cítit v této pozici dobře. Právě všestrannost a schopnost změnit styl boje během jednoho utkání z něj dělá nesmírně nebezpečného soupeře, o čemž se naposledy přesvědčil Radovan Úškrt.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Kertesz je navíc „dynamo“, začátky zápasu nemá příliš startovací, ale poté se rozjede a celé tři kola je schopen pracovat v hodně vysokém tempu. Bryczek se bude muset vypořádat s velkou halou, která bude plná, což mu může zamotat hlavu. Polský bojovník je především postojář a bude se snažit udržet boj nahoře, Kertesz ale umí soupeře dobře načíst a v Bratislavě zvítězí.

Vsadit tento zápas u Fortuny a vybrat peníze zdarma!Další články