Sleduj nás

Oktagon - Karol Ryšavý - Miroslav Štrbák

Oktagon - Karol Ryšavý - Miroslav Štrbák

Hlavní zápas blížícího se OKTAGONu Prime 2 proti sobě svedou dva elitní borci v lehké váze. Zkušenější Miroslav Štrbák půjde do tohoto zápasu s bilancí sedmnácti výher a devíti porážek, kdy 88 % vítězství získal knockoutem! Miro je na československé scéně velký pojem a přesvědčilo se o tom i několik tuzemských borců. V roce 2014 například současný šampion OKTAGONu ve veltru David Kozma.

Ten na akci GCF 27 bojoval se Štrbákem o titul a po tvrdé bitvě podlehl na konci třetího kola TKO. Dále Miro ukončil například Kuzníka, Deáka nebo Přibyla. Karol Bomby Ryšavý je vítěz třetí řady OKTAGON výzvy, kde si ve velkém finále v kulisách O2 areny poradil s Jakubem Dohnalem TKO ve druhém kole.

Po tomto zápase přišla další zkouška v podobě zkušeného Jaroslava Jartima. Karol si z role outsidera nic nedělal a ostříleného soka nejprve tvrdě natrefoval v postoji a následně ukončil škrcením. To vše zvládl během prvního kola a řekl si o velkou dávku pozornosti fanoušků. Poslední zápas, do kterého Ryšavý nastoupil, byla na OKTAGONu 12 bitva se Samuelem Dankom. Karol předvedl koncentrovaný výkon a houževnatého soupeře ukončil na začátku třetího kola TKO. Upravil tak svůj rekord na sedm výher a jednu porážku, kdy 57 % vítězství získal KO.

Štrbák se vrací do klece po téměř roční pauze, která byla zapříčiněná zraněním. I přes tento fakt, který ho určitě trochu znevýhodňuje, je pro nás velkým favoritem. Ryšavý jede sice na vlně úspěchů, ale zde si ukrojil příliš velké sousto a obrovský rozdíl ve zkušenostech se projeví. Štrbák má za sebou těžké bitvy na domácím území i v Rusku a kvalita jeho soupeřů je na úplně jiném levelu, než je tomu u Ryšavého. Očekáváme atraktivní podívanou, která se bude odehrávat převážně v postoji a skončí vítězstvím Štrbáka před limitem. Kurz na Mira je 1.45.Další články