Sleduj nás

Oktagon - Janka Jan - Pukač Robert

Oktagon - Janka Jan - Pukač Robert

Touto sázkou jdu lehce do rizika, ale věřím v úsudek Roberta Pukače i Oktagonu (Novotný, Neruda), kteří zaštiťují turnajem Oktagon 10 jeho comeback k MMA. Všichni zúčastnění musí chtít, aby Robo svůj první zápas po návratu vyhrál a mohl se šplhat zpět mezi špičku. Je velmi charismatický a mít ho v organizaci je super. Pokud by opět nabral vítěznou šňůru, tak by vydělal Oktagonu hodně peněz. A matchmaking mají Neruda s Novotným celkem solidně promyšlený.

Janka Jan vs. Pukač Robert

Robo Pukač je mnohem lepší fighter než Jan Janka, nebo tedy byl, než před třemi lety odešel kvůli zranění z profesionální scény. Dotáhl to až k zápasu s Patrikem Kinclem, ve kterém dvě kola prohrál, ale nijak bit od Patrika nebyl, ačkoliv to nebyl ten divácky nejatraktivnější zápas, ale spíše opatrná hra.


Robo tvrdí, že to není money-comeback, ale že tvrdě dřel a chce se vrátit do CZ/SK welterové špičky. Říká, že je určitě lepší zápasník, než když končil. To je asi přehnané, ale i kdyby se vrátil Robo jako před zraněním, tak to na Janku stačit bude.

Fair kurz bych viděl max. 1.51 (včetně rizika, že se může vrátit béčkový Robo, který bude bit). Kdyby tam nebyla ta tříletá pauza, tak mnohem níž. Janka je agresivní fighter, ale když jeho nástup Robert přečká, tak ho ve zbytku zápasu přejede, protože je mnohem výš technicky (a já věřím, že bude i fyzickou připraveností plus zkušenosti).


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články