Sleduj nás

Oktagon - Jaloviar Jozef - Fošum Robin

Oktagon - Jaloviar Jozef - Fošum Robin

V rámci turnaje Oktagon Prime 3 dojde i na nováčky v organizaci Oktagon. Galavečer zahájí souboj Jaloviar Jozef - Fošum Robin, kde oba mají zatím nula profesionálních zápasů. Podle sázkových kanceláří je však favoritem Jaloviar. Ten nyní nese kurz 1.60 a vsadilo na něj 89 % komunity.

První profesionální MMA zápas okusí Jaloviar Jozef, který trénuje na Slovensku. Když se Attila Végh připravoval na Zápas století, byl jeho hlavním sparingpartnerem. Na kontě má dva amatérské zápasy, oba vítězné. Je tak jasné, že ho stáj bývalého šampiona Bellatoru skvěle připraví.

Na druhé straně je Fošum Robin. Ten se přes patnáct let zaměřuje na disciplínu K1, kde posbíral mnoho úspěchů. Následně i on přesedlal na MMA a už zvládl jeden zápas, který také vyhrál.


Jaloviar se zaměřuje převážně na zem a zde to bude hodně znát. Pokud dostane svého soupeře tam, kam chce, jen těžko bude Fošum utíkat. I my se přikláníme k sázce na borce ze Slovenska.

Pokud chcete sledovat Oktagon Prime 3, stačí se zaregistrovat k Tipsportu zde. Obdržíte ihned 150,- Kč na první sázky a můžete si vychutnat stream online živě zdarma  přímo z místa dění.Další články