Sleduj nás

Oktagon: Hošek David vs. Bolo Tomáš, analýza a tip

Oktagon: Hošek David vs. Bolo Tomáš, analýza a tip
A máme tady další analýzu na akci Oktagon 7, kde jsme si vybrali sázku na zápas Hošek David - Bolo Tomáš. Tentokrát volíme vítězství Davida Hoška v aktuálním kurzu 1.75.

David Hošek je známý český boxer, který zkouší nastartovat kariéru v MMA. Podrobil se dopingové kontrole a krvi mu byl nalezen OXADROLONE. Není žádným tajemstvím, že byl testován několikrát a až nyní byly testy pozitivní.

V té době byl zraněný a sám přiznal, že tablety užíval k tomu, aby rychleji regeneroval. V době boxerského zápasu už tuto látku nebral a kontrola našla nejspíš malý zbytek v jeho těle. Dostal čtyřletý zákaz činnosti, což je pro naší scénu obrovská škoda.


Ve svém debutu XNF doslova přejel soupeře v Ústí nad Labem, tím byl Ivo Zrostlík. Jeho profesionální statistika v MMA je tedy 1-0-0, ale v boxu má přes 90 zápasů. Hošek je zkušený zápasník a trénuje s tím nejlepším u nás. Má skvělý postoj, pohyb a obrovské bomby v pažích. To dobře poznal už nejeden soupeř.

Bolo Tomáš není špatný zápasník, ale v poslední době nepředvedl nic úchvatného. Proti Davidovi bude preferovat převážně zem, v postoji se mu rovnat nemůže. Navíc mi přišlo, že má problém s kondičkou. Zde věřím, že David Hošek je lepším zápasníkem, jeho síla se výrazně projeví a zápas skončí ještě před limitem.Další články