Sleduj nás

Oktagon - Gottvald Jan - Da Silva Henrique

Oktagon - Gottvald Jan - Da Silva Henrique

Jan Gottwald se chystá mezi profíky na svůj dvanáctý zápas z nichž devět vyhrál, jenom dvakrát se musel před svými soupeři sklonit. Naposledy porazil bývalý šampión GMC náhradníka Zukauskase, mladý Litevec českému borci v rámci Oktagonu zle zatápěl a prohrál až na body.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Gottvaldovi je trochu vyčítáno, že neumí své soupeře ukončit, většinu zápasů vyhrál až díky decisions a jeho duely nejsou tak atraktivní, jako je tomu u jiných bojovníků. V Bratislavě před ním stojí každopádně obrovská výzva, Gottvald narazí na borce se zkušenostmi z UFC (Fight Night), kterým je Henrique Da Silva.


Brazilec má za sebou zápasy proti velice silným soupeřům včetně Johnnyho Walkera, proto se jeho bilance začala lehce horšit (14:6). Z posledních sedmi duelů prohrál hned pětkrát a výhru nutně potřebuje, do zápasu tak půjde bez smilování s cílem Gottwalda ukončit před časovým limitem.


Silva je všestranný bojovník, lepší by měl být určitě na zemi. Rovněž v postoji by neměl zaostávat, technicky je na tom také skvěle, Da Silva si přijel pro povinné vítězství, které si ze Slovenska odveze. Komu se nechce hrát dvojka, může zkusit výhru Da Silvy před časovým limitem pravděpodobně KO/TKO.

Na tento zápas můžete vsadit u Fortuny!


Další články