Sleduj nás

Oktagon - Dostálová Michaela - Krajčovič Lucie

Oktagon - Dostálová Michaela - Krajčovič Lucie

Poslední zápas, který přibyl na kartu OKTAGONu 15, je souboj neúspěšných účastnic výzvy Michaeli Dostálové a Lucie Krajčovič. Původně plánované finále mezi Sandrou Maškovou a Luciou Szábovou překazila nešťastná autonehoda, ze které si Lucia odnesla nepříjemné zranění, které jí v účasti zabránilo.

Náhradní plán, že se Mašková utká s Dostálovou, smetla ze stolu druhá jmenovaná, a proto uvidíme na turnaji tento souboj stylů. Míša Dostálová je si v OKTAGONské výzvě připsala jedno vítězství a jednu porážku. Je držitelka černého pásu v BJJ a na zemi má oproti své soupeřce náskok několika světelných let.

Lucie Krajčovič je oproti tomu ikonou ve světě thajského boxu a její postoj je vyčištěn mnoha těžkými souboji v ringu po celém světě. Scénář se zdá v tomto případě docela jasný. Pokud se bude boj odehrávat v postoji, musí mít navrch ostřílená thaiboxerka Krajčovič. Jakmile se Dostálové povede zkrátit vzdálenost a natlačí si soupeřku například na pletivo, bude mít Pretty Beast velké problémy a reálně jí hrozí, že bude upáčena nebo uškrcena.

I když Míša Dostálová ukázala, že jí údery příliš nechutnají, věříme, že jí nabitá O2 aréna vyhecuje, prodá léta tréninku na tatami a soupeřku ukončí submisí. Kurz na Dostálovou je 1.70.Další články