Sleduj nás

Oktagon - Dohnal Jakub - Shestakov Grigorii

Oktagon - Dohnal Jakub - Shestakov Grigorii

Již tuto sobotu se v Brně uskuteční tradiční Fusio Fight Night s pořadovým číslem 24. Hlavní zápas obstarají finalista OKTAGON Výzvy Jalub Dohnal a BJJ specialista Grigorii Shestakov.

Tento Ital s vizáží rockové hvězdy má vynikající bilanci sedm výher a zatím nikdy neodcházel poražen. Navíc dokáže ukončit souboje před limitem, což se mu povedlo hned v šesti případech. Českým fanouškům se předvedl na Heroes Gate 22 letos v květnu, kde si dokázal poradit s talentovaným Leošem Brichtou. I když začátek zápasu patřil českému mladíkovi, Grigorii si trpělivě počkal na šanci a jakmile dostal Brichtu na zem, bylo s Leošem zle. Shestakov bleskově nasadil triangl a připsal si vítězství na submisi.


Kuba Dohnal půjde do tohoto zápasu s rekordem pěti výher a jednou porážkou, kdy 60 % vítězství získal submisí. Po dlouhém tréninkovém pobytu v Thajsku se Kuba předvedl na OKTAGONu Prime 1, když si s přehledem poradil se Samuelem Liškou a zvítězil na škrcení na konci prvního kola. V tomto zápase předvedl, že na sobě neustále tvrdě pracuje a jeho bojové schopnosti se rozvíjejí.

V tomto duelu na sebe narazí dva vynikající zemaři, takže bude zajímavé sledovat, kdo si dokáže lépe prosadit svůj způsob boje. Jakub na nás působí všestrannějším dojmem a věříme, že se dokáže prosadit a výhra zůstane na české půdě. Kurz na vítězství Kuby Dohnala je 1.48.Další články