Sleduj nás

Oktagon - Ďatelinka Milan - Mikulášek Václav

Oktagon - Ďatelinka Milan - Mikulášek Václav

Milan Ďaťelinka vyhrál čtyři z posledních pěti utkání a jeho bilance se tak pozvolna vylepšuje (6:4). Zápasy slovenského bijce jsou hodně atraktivní, ještě ani jednou neabsolvoval plný počet minut, pouze dvakrát se pak zápas odehrával i ve druhém kole!

Rovněž „baba jaga“ Mikulášek je v dobrém slova smyslu blázen, který se v kleci rovněž příliš nezdržuje. Také v jeho případě nešel zápas dál než do druhého kola, ostravský zápasník má vyrovnanou bilanci (4:4). Mikulášek je navíc celkem zdatný provokatér (používá rád trash talk), kterého nemají protivníci rádi, očekávat tak lze pořádnou řež. Taktika v tomto případně půjde částečně stranou, oba si to rozdají na férovku a ukáže se, kdo je silnější a víc vydrží. Plný počet tří kol očekávat nelze, rozhodne se maximálně během úvodní desetiminutovky, tedy prvních dvou kol.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Na Oktagon si můžete vsadit u Fortuny, ta nabídne i live online stream zdarma.
Registrace a peníze zdarma zde!Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži