Sleduj nás

Oktagon - Brož Miroslav - Ďatelinka Milan

Oktagon - Brož Miroslav - Ďatelinka Milan

Doposud neporažený Inkvizitor Míra Brož bude na Oktagonu 11 hájit skvostnou bilanci před talentovaným Slovákem Milanem Ďatelinkou. Tento účastník první řady Oktagon výzvy má za sebou již několik soubojů s českými borci. Nutno uznat, že se mu v nich poměrně daří. Po skalpu Tomáše Lejska, kterého ukončil efektním kopem na hlavu, si poradil i s Pavlem Salčákem.

Brož Miroslav a jeho tým

Nyní ale narazí na tvrdý oříšek. Miroslav Brož je bývalý hokejista, který souboje na ledě vyměnil za bitvy v kleci. Vzhledem k tomu, jak se mu zatím daří, to bylo výborné rozhodnutí. Míra má bilanci 7 výher ze 7 zápasů. Až do posledního vystoupení se vždy jednalo o vítězství na body. Naposledy ukončil Gabriela Toroka TKO ve druhém kole.


Souboj Brož Miroslav vs. Ďatelinka Milan slibuje parádní podívanou

Jednoznačným favoritem bude Brož. Ďatelinka je sice kvalitní borec, ale na „Inkvizitora“ nevyzraje. Brož je vždy fantasticky fyzicky připravený. Je to opravdu tréninkový maniak, který se navíc stále zlepšuje i po technické stránce. Po opatrném začátku, kdy proběhne nějaká oťukávaná, začne Brož tlačit. Možná to neukončí před limitem, ale na další vítězství to bude stačit.Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu