Sleduj nás

Oktagon - Brož Miroslav - Ďatelinka Milan

Oktagon - Brož Miroslav - Ďatelinka Milan

Doposud neporažený Inkvizitor Míra Brož bude na Oktagonu 11 hájit skvostnou bilanci před talentovaným Slovákem Milanem Ďatelinkou. Tento účastník první řady Oktagon výzvy má za sebou již několik soubojů s českými borci. Nutno uznat, že se mu v nich poměrně daří. Po skalpu Tomáše Lejska, kterého ukončil efektním kopem na hlavu, si poradil i s Pavlem Salčákem.

Brož Miroslav a jeho tým

Nyní ale narazí na tvrdý oříšek. Miroslav Brož je bývalý hokejista, který souboje na ledě vyměnil za bitvy v kleci. Vzhledem k tomu, jak se mu zatím daří, to bylo výborné rozhodnutí. Míra má bilanci 7 výher ze 7 zápasů. Až do posledního vystoupení se vždy jednalo o vítězství na body. Naposledy ukončil Gabriela Toroka TKO ve druhém kole.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Souboj Brož Miroslav vs. Ďatelinka Milan slibuje parádní podívanou

Jednoznačným favoritem bude Brož. Ďatelinka je sice kvalitní borec, ale na „Inkvizitora“ nevyzraje. Brož je vždy fantasticky fyzicky připravený. Je to opravdu tréninkový maniak, který se navíc stále zlepšuje i po technické stránce. Po opatrném začátku, kdy proběhne nějaká oťukávaná, začne Brož tlačit. Možná to neukončí před limitem, ale na další vítězství to bude stačit.Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži