Sleduj nás

Oktagon - Brichta Leoš - Aguiar Aliston Cordeiro

Oktagon - Brichta Leoš - Aguiar Aliston Cordeiro

Na Oktagonu 13 Štvanice uvidíme i český klenot MMA, kterým je mladý Leoš Brichta. Ten přišel do Oktagonu MMA, ale potkalo ho zranění, které se vyžádalo delší pauzu. Nyní je však připraven naskočit a pro návrat dostal přijatelného soupeře. Tím je brazilský zápasník Aguiar Aliston Cordeiro.

Leoš Brichta má profesionální bilanci 2-3, to na první pohled nic neřekne. Jenže jeho amatérská bilance je 31-3, což u nás má opravdu málokterý zápasník. Samotný top trenér Marek Lončák uznává, že Brichta to v sobě má, a proto nasadili vysokou laťku. Leoš odešel z práce a začal se věnovat MMA na 150%. Má agresivní styl a soupeře nenechá vydýchat ani vteřinu. Jeho zem je také stabilní, proto se řadí ke komplexním bojovníkům, kterým nedělá problém žádný způsob boje.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Prověřit ho tentokrát přijede Aguiar Aliston Cordeiro. Toho již české oko může znát z akce Oktagon Prime 1, kde měl jeden zápas. Ten byl proti skvělému bojovníkovi - Rony Paradeiser. Brazilec sice vydržet celá tři kola, ale nepředvedl vůbec nic. Jedno je jasné. Aguiar Aliston Cordeiro bude v tomto boji tahat za kratší konec. Jediné, co hrozí, je, že by se Brichta v úvodu vystřílel a pak by mohl mít problémy. Za svými zády má však zkušený tým, který nastaví jasnou strategii a vítězství by mělo zůstat v Praze. Zajímavou sázkou je i to, že zápas neskončí na body.


Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!


Další články