Sleduj nás

Oktagon - Brichta Leoš - Aguiar Aliston Cordeiro

Oktagon - Brichta Leoš - Aguiar Aliston Cordeiro

Na Oktagonu 13 Štvanice uvidíme i český klenot MMA, kterým je mladý Leoš Brichta. Ten přišel do Oktagonu MMA, ale potkalo ho zranění, které se vyžádalo delší pauzu. Nyní je však připraven naskočit a pro návrat dostal přijatelného soupeře. Tím je brazilský zápasník Aguiar Aliston Cordeiro.

Leoš Brichta má profesionální bilanci 2-3, to na první pohled nic neřekne. Jenže jeho amatérská bilance je 31-3, což u nás má opravdu málokterý zápasník. Samotný top trenér Marek Lončák uznává, že Brichta to v sobě má, a proto nasadili vysokou laťku. Leoš odešel z práce a začal se věnovat MMA na 150%. Má agresivní styl a soupeře nenechá vydýchat ani vteřinu. Jeho zem je také stabilní, proto se řadí ke komplexním bojovníkům, kterým nedělá problém žádný způsob boje.


Prověřit ho tentokrát přijede Aguiar Aliston Cordeiro. Toho již české oko může znát z akce Oktagon Prime 1, kde měl jeden zápas. Ten byl proti skvělému bojovníkovi - Rony Paradeiser. Brazilec sice vydržet celá tři kola, ale nepředvedl vůbec nic. Jedno je jasné. Aguiar Aliston Cordeiro bude v tomto boji tahat za kratší konec. Jediné, co hrozí, je, že by se Brichta v úvodu vystřílel a pak by mohl mít problémy. Za svými zády má však zkušený tým, který nastaví jasnou strategii a vítězství by mělo zůstat v Praze. Zajímavou sázkou je i to, že zápas neskončí na body.


Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu