Sleduj nás

Oktagon - Borodáčová Eva - Hašková Ivana

Oktagon - Borodáčová Eva - Hašková Ivana

A je to tady! Organizace Oktagon konečně přinese finále PROJEKTU Y. To se mělo uskutečnit ještě v roce 2019, ale kvůli autonehodě, která zasáhla i dodávku Oktagonu, bylo nutné tuto bitvu přesunout. Hašková se při ní lehce zranila, ale nyní už je vše v pořádku a už 15. února budeme znát celkovou vítězku.

PROJEKT Y je reality show, kterou pořádá OKTAGON MMA. Společnost udělala nábor a ze 400 žen vybrala pouze dvě Češky a dvě Slovenky. Podmínkou bylo, že tyto dámy nesměly mít ani jeden zápas.


Eva Borodáčová porazila Kateřinu Klinderovou na Štvanici na body po urputné bitvě. Svůj talent pak ukázala i mladičká Ivana Hašková, která v prvním kole knokautovala a taktéž porazila stejnou soupeřku. Čtvrtá účastnice Petra Batthyanyová musela z reality show odstoupit z důvodu zranění.

Nyní zde tak máme finále Borodáčová Eva - Hašková Ivana, kde se jen těžce tipuje vítěz zápasu. Pro porovnání máme pouze jeden duel, jenž favorizuje Ivy. Borodáčová ale ukázala, že v kleci umí být tvrdá a navíc má za sebou trenéra Muradova. Uvidíme zajímavou bitvu, kde je mírným favoritem Ivy s kurzem 1.70.


ÚČASTNICE PROJEKTU Y

  • Eva Borodáčová
  • Ivy Hašková
  • Kateřina Klinderová
  • Petra Batthyanyová


Další články