Sleduj nás

Oktagon: Borároš Gábor vs. Poborský Jaroslav, video

Oktagon: Borároš Gábor vs. Poborský Jaroslav, video
Jedno z nejzvučnějších jmen československé bojové scény a šampióna první série show OKTAGON Výzva, Gábora Borárose, do semifinálového zápasu vyzvala legenda a rekordman Jaroslav „Číňan“ Poborský, který se tak nebál toho, čemu se hodně domácích bojovníků předním vyhnulo.

Podle sázkovek, ale asi i podle očekávání, jde do zápasu jako favorit právě slovenský Boráros, ale jestli bychom neměli někoho podceňovat, tak právě Poborského. Ten si o titul OKTAGONu říkal už po vítězství nad favorizovaným Františkem Fodorem, kdy dokázal, že když mu o něco jde, tak se dokáže adekvátně připravit a vyhrát.

Role outsidera mu tedy cizí rozhodně není, stejně jako zápas před arénou, která z drtivé části podporuje domácího borce.


Další články

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada

Organizace RFA se na svém mediálním dni vyjadřovala k titulové bitvě Avramovič vs. Humburger v superlativech, ale neuteklo ani čtyřiadvacet hodin a souboj je skrečován. Podle promotéra Borise MArhanského vyměnil Avramovič v poslední době svůj managment a začal požadovat za zápas nesmyslnou sumu. Vše vyvrcholilo zrušením duelu ze strany srbského borce.

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada