Sleduj nás

Oktagon - Borároš Gábor - Brito Kaik

Oktagon - Borároš Gábor - Brito Kaik

Na OKTAGONu 15 se vrací do klece jedna z největších hvězd slovenského MMA - Gábor Borároš. Soupeřem mu tentokrát bude nadějný borec Kaik Brito, který je velkou nadějí a drží čtrnáctou příčku v hodnocení lehkých vah v celé Brazílii. Na tuto pozici se dostal díky bilanci dvanácti výher a dvou porážek, kdy 75 % vítězství získal knockoutem!

Letos zvládl nastoupit do dvou zápasů. První proti Juanu Ibanezovi vyhrál TKO již v prvním kole, ale ve druhém podlehl Polákovi Rebeckimu TKO ve třetím kole. Brito vyhrává své zápasy výborným pohybem a v postoji si umí parádně počkat na chybu soupeře.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Gábor The Beast Borároš svázal svou budoucnost s organizací OKTAGON dlouhodobou smlouvou a nyní je na čase ukázat, že mu investované peníze patří právem. První překážku na cestě za titulem Gábor zvládl. Na OKTAGONu 12 vyřídil nebezpečného Jana Janku již v prvním kole TKO. Upravil tak svůj rekord na sedmnáct výher a šest porážek, kdy 65 % vítězství získal KO. Borároš nyní vypadá nejlépe za svou kariéru a je na něm vidět velká koncentrace na MMA.


V tomto zápase bude důležité, jak si Brazilec poradí s úvodním tlakem, který na něj slovenská Bestie na začátku zápasu vyvine. Pro Gábora se bude jednat o podobný zápas jako s Jankou. Pohlídat si soupeřův postoj, vzít ho na zem a tam ho unavit. To je ten ideální scénář pro Gábora. Pro nás je populární borec ze Slovenska velký favorit a naše peníze půjdou na jeho výhru v pěkném kurzu 1.50.

Sleduj Oktagon 15 živě online zdarma a vsaď si na zápasníky. Pokud se registruješ k sázkové kanceláři Tipsport zde, obdržíš 150,- Kč na sázení zdarma a můžeš využít přenos zdarma.


Další články