Sleduj nás

Oktagon - Bledá Tereza - Szabová Lucia

Oktagon - Bledá Tereza - Szabová Lucia

Dívčí superfinále OKTAGONu Underground nabídne zajímavý souboj dvou bojovnic nacházejících se na začátku kariéry. Česká zástupkyně Tereza Ronda Bledá absolvovala v Undergroundu první profesionální zápasy, ale potvrdila svou bilanci z amatérek a zkušeným favoritkám vytřela zrak.

V prvním kole se nejprve postarala o prvotřídní senzaci, když vyřídila bývalou UFC zápasnici Lucii Pudilovou, která v onen večer opravdu nebyla ve své kůži a podala slaboučký výkon plný taktických chyb. Tereza naopak nastoupila sebevědomě a s nasazením, což si přenesla i do dalšího kola, kde na ni čekala Magdalena Šormová. Vyrovnaný zápas rozhodla větší síla Bledé, která dokázala urvat několik rozhodujících takedownů.

Szabová Lucia se chystá na finále Oktagon Underground


Na slovenské straně nejprve Lucia Silent Killer Szábová vyřídila Paulu Marčišovou, ta skončila uškrcena za dvaadvacet vteřin! Finále proti bývalé parťačce z Hanuman Gymu Bratislava Lucii Krajčovič nabídlo vyrovnanější podívanou. Szábová vsadila na neustálý tlak a trápení zkušenější oponentky v klinči. Tato taktika jí přinesla přesvědčivou výhru na body.

V tomto zápase si vsadíme na výhru slovenské bojovnice. Szabová disponuje opravdu zabijáckým instinktem a díky slušné porci zápasů v Muaythai působí vyzápasenějším dojmem. Bledá se spoléhá na takedowny, ale tato strategie nebude proti soupeřce fungovat. V klinčích bude navíc Lucia hrozit lokty. Bledá má před sebou hvězdnou budoucnost, ale v sobotu v noci bude muset přijmout porážku. Kurz na výhru Szabové je 1.30.Další články