Sleduj nás

Oktagon - Benko Peter - Štáfek Jakub

Oktagon - Benko Peter - Štáfek Jakub

Tento rok se dočkáme dalšího zajímavého souboje. Organizace Oktagon MMA nám totiž slíbila zápas Jakub Štáfek vs. Peter Benko, který se stane vrcholem druhého pokračování Projektu X. Pojďme se společně podívat na další zajímavé informace. 

Benko Peter vs. Štáfek Jakub na Oktagon MMA

Peter Benko je boháč a podnikatel ze Slovenska, který si dal minulý rok jasnou výzvu, zhubnout a zkusit zápas MMA v kleci. S tím mu pomohla organizace Oktagon, která přišla s akcí prezentující se pod krycím názvem Projekt X. Téměř 150-ti kilový podnikatel se dal do tvrdého tréninku a vše pak gradovalo závěrečným soubojem na turnaji Oktagon 9. Tam mu stál v cestě Laky Royal, též šikovný podnikatel a především kadeřník. Benko porazil Lakyho v prvním kole na submisi a v pozápasovém rozhovoru uvedl, že se do oktagonu v nejbližší době nechystá.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Časy se mění a už je na stole další výzva, kterou je Jakub Štáfek. Ano, známý Lavi z Vyšehradu, který už z ringu zkušenosti také má. Na akci Lucerna Box 2018 zvítězil nad velmi šikovným soupeřem z klubu TKBC. Jakub byl v boxu sice nováček, každopádně bylo vidět, že se do nové role rychle dostal, neudělal žádnou ostudu a všechny příznivce bojových sportů mile překvapil.

Pokud máme vybrat sázku, myslíme si, že vyhraje právě Jakub Štáfek. Oba bojovníci mají zkušenosti z ringu, ale nikdo tak výrazné, že by se dal nějak favorizovat. Benko sice začal s MMA už minulý rok, ale žádnou jistotu s Lakym neukázal. Štáfek bude lepší v postoji, boxu a také psychicky. Aktuální kurz 3.21 musíme využít!Další články