Sleduj nás

Oktagon - Běle Jakub - Hošek David

Oktagon - Běle Jakub - Hošek David

Organizace OKTAGON vydala v nedávné době žebříčkové umístění svých bojovníků a ve střední váze obsadili čtvrtou a pátou příčku dva bijci, kteří si to spolu rozdají na OKTAGONu 15 v O2 aréně. Lépe postavený Jakub Běle bude čelit granátům, které má v rukavicích bývalý boxer David Hošek.

Ten má nyní bilanci tří výher, jednu remízu a jednu porážku. Všechna vítězství získal před limitem, dvě třetiny KO a jednu submisí. Po slabším začátku, kdy bylo vidět, že si potřebuje zvyknout na novou sportovní disciplínu, začíná působit opravdu nebezpečně a je jasné, že se sním musí ve střední váze počítat.


Jakub Běle je finalista první série OKTAGON výzvy a momentálně má vyrovnaný rekord pěti výher a stejný počet porážek, kdy 60 % vítězství získal knockoutem. V poslední době střídal v pravidelném sledu výhry a prohry. Nyní po výborném výkonu na OKTAGONu 13, kdy přejel favorizovaného Miroslava Brože TKO v prvním kole, vypadá Jakub nejlépe za poslední roky.


Těžký zápas na tipování, kdy se proti sobě postaví univerzálnost a větší zkušenosti Běleho proti bombám a dravosti, kterou reprezentuje Hošek. Jakub bude mít jako tradičně výškovou převahu a pokud vydrží začátek zápasu, kdy je David nejvíce nebezpečný, mohl by postupně převzít iniciativu a dojít si pro vítězství. Věříme, že se prosadí zkušenosti a Běle si tímto zápasem řekne o titulovou šanci. Kurz na výhru Jakuba Běleho je 1.68.

Pokud chcete sledovat Oktagon 15 online, máte možnost! Stream zdarma bude vysílat sázková kancelář Tipsport a pokud se nyní registrujete zde, obdržíte 150,- Kč bonus zdarma na první sázky.


Další články