Sleduj nás

OKTAGON 7 slibuje pořádnou letní show. Na pražské Štvanici uvidíme ty nejlepší MMA zápasy

OKTAGON 7 slibuje pořádnou letní show. Na pražské Štvanici uvidíme ty nejlepší MMA zápasy
Skvělá, sluncem ozářená, atmosféra na pražské Štvanici si nezaslouží nic jiného, než talentem prošpikovanou a atraktivní startovku. Fanoušci se vůbec poprvé dočkají korunovace historicky prvního šampióna OKTAGONu, čímž však plejáda zápasů nekončí.

Hřeb celého večera je jasný. Neporažený Michal Martínek (6-0, 4KO, 1Sub) se jako bývalý extraligový hokejista popere o to nejcennější, titul šampióna těžké váhy. Pět soupeřů ukončil nekompromisně před limitem a došel až před samotný vrchol. Ten zdolá jedině vítězstvím v odvetě „do roka a do dne“ s motivovaným Dittrichem (4-3, 2KO, 1Sub), kterého ostravský kotel požene vpřed v souboji s pražským sokem.

Kdo vyhraje v hledišti a kdo v oktagonu? Pozici nejtalentovanějšího bojovníka domácí scény bude chtít stvrdit miláček publika a idol žen s přezdívkou Meloun. Miloš Petrášek (10-3) se po třech výhrách v řadě chystá na nebezpečného Kovboje Alvese (13-6), který devět soupeřů ukončil před limitem a „Melounovi“ by rád ukázal, že zkušenost může porazit dravé mládí.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Jasný je i adept na takzvaný „Zápas večera“. Mladá puška Michal Kotalík (6-4) vyzval na souboj o „Mistra ČR v pravém háku“ legendárního bombera Martina Šolce (9-6). Účastník OKTAGON Výzvy všechny své skalpy nastřádal před limitem a jeho poslední highlightové ukončení doslova obletělo svět. No a jestli ho v tvrdých přestřelkách může někdo ověřit, tak právě Šolc, jehož údery patří na domácí půdě k nejtvrdším, což ostatně může potvrdit i sedm soupeřů, které ukončil.

ondrej novotny oktagon prime 5


Chybět nemůže ani několikanásobný český šampion a naděje pro UFC David Kozma (21-10). Ten má na kontě neuvěřitelných 18 ukončení před limitem a třeba nevídanou submisi Calf-Slicer. Jeho lokty a všestranné umění tentokrát ověří skrytá hrozba Michal Wiencek (9-5). Na welterovou váhu měří neskutečných 192cm a také disponuje velkou silou, o které se v Polsku hodně mluví.

Neméně zajímavým duelem bude střet dalších mladých talentů. Do hry se vrací rozjetý Jan Janka (8-2), člen momentálně jediné české „UFC stáje“ s famózní vlnou pěti výher v řadě. Tenhle vlak se pokusí zastavit elitní německý headliner Stolze (9-3), trénující v gymu slavného Conora McGregora – SBG Ireland pod vedením Jona Kavanagha.

To není ani zdaleka vše! Na OKTAGON 7 dorazí i šampióni z jiných odvětví bojových sportů. Další zápas v kleci si připíše třeba dvojnásobná česká šampiónka v K1 a mistryně světa v Muay Thai Lucie Mudrochová. Boxerské rukavice za ty MMA vymění dvojnásobný mistr republiky a reprezentační boxer David Hošek. Ten tak rozšiřuje „armádu tvrdých ranařů“, jež se na Štvanici chystá.


Přelom léta pod otevřeným nebem tedy nabídne celkem 10 atraktivních zápasů, titulovou bitvu, 13 headlinerů neboli bojovníků, kteří v minulosti figurovali v hlavních zápasech, šampióny, šampiónky a hlavně atmosféru, která vám vyrazí dech a jen tak na ni nezapomenete.

Další články