Sleduj nás

Oktagon 59 by mohl dostat opravdovou bombu! Vlasta Čepa vyzval UFC veterán Jotko

Oktagon 59 by mohl dostat opravdovou bombu! Vlasta Čepa vyzval UFC veterán JotkoFOTO: UFC

Turnaj, který proběhne 20. července ve víceúčelové Peugeot Areně, má na své kartě ohlášené již tři zajímavé zápasy. Pokud se povede dohodnou bitvu mezi slovenským kladivem Čepem a nebezpečným Polákem Jotkem, můžeme se bavit o jednom z nejočekávanějších turnajů letošního roku.

Oktagon 59 zůstává trochu ve stínu propagované akce v Edenu i megalomanského projektu na fotbalovém stadionu ve Frankfurtu. Již teď je ovšem jasné, že se v Bratislavě uskuteční MMA večírek hodný zapamatování. Titulový souboj v bantamové váze mezi Jonasem Mågårdem a Filipe Limou rozhodně neurazí. Mnohem více emocí ovšem vzbuzuje návrat Vojto Barboríka, který bude čelit balkánské jedničce Predragu Bogdanovići.

Pokud vás „Dánský Žralok“ ani talentovaný Slovák nedostali do varu, bitva mezi Ronaldem Paradeiserem a Danielem Torresem vzbudí emoce i v týden staré mrtvole. Vládce lehké váhy si v projektu Gamechanger vybral tu nejtěžší cestu a věří, že bývalého šampiona KSW dokáže od milionu eur odstavit. Jestli si Rony neukousl příliš velké sousto, musí zajímat každého opravdového fanouška MMA.


Karta turnaje Oktagon 59 se v posledním týdnu dočkala zajímavého boosteru. O slovo se totiž přihlásil bývalý UFC bojovník Krzysztof Jotko, který se dlouhodobě snaží najít v Oktagonu nějakého soupeře. Zkušený Polák si tentokrát vybral divočáka Čepa, který má podle něj styl snadný k rozluštění a poražení.

„Čepo vs. Jotko. Pojďme na to,“ vyslal svoji instagramovou výzvu směrem k Čepovi. Jotko se o „El Chapa“ ucházel již v prosinci, když vyšlo najevo, že Patrik Kincl nebude k dispozici. Vše ovšem shořelo na přemrštěných finančních požadavcích UFC veterána. Ke slovu tak se dostal jeho krajan Piotr Wawrzyniak a výsledek všichni známe.


Zda se nyní dobereme k dohodě, je ve hvězdách, ale souboj světové jednačtyřicítky proti expertovi na působivá ukončení by nás rozhodně zajímal. Jotko navíc může výrazně promluvit do situace na vrcholu střední váhy, protože Oktagon by hvězdě jeho velikosti dokázal umést cestu k titulovému boji poměrně rychle.

Zdroj: Oktagon MMA


Další články