Sleduj nás

Organizace sehnala do Edenu náhradu! Oktagon 58 zažije návrat Miloše Petráška

Organizace sehnala do Edenu náhradu! Oktagon 58 zažije návrat Miloše PetráškaFOTO: OKTAGON MMA

Pouhé dva týdny před turnajem sehnat odvážlivce, který se postaví Petráškovi, není žádná sranda. Hozenou rukavici ale nakonec zvedl polský bijec Kamil Wojciechowski.

První dobrá zpráva za několik dní dnes rozsvítila sociální sítě organizace Oktagon. Žluto-černá továrna na rodinnou zábavu sčítala v posledních dnech ztráty v podobě zrušení titulové bitvy mezi Patrikem Kinclem a Matějem Peňázem. Dlouho se také zdálo, že přijdeme i o Miloše Petráška, kterému kvůli zranění odpadl soupeř. Egypťan Ahmed Sami, který se v organizaci uvedl výhrou nad Adamem Horvátem, totiž na svém Instagramu uveřejnil fotku s obvázanou paží a komentářem „příště“.

„Meloun“ tak poslední dny zažíval pocity, které nemá rád žádný bojovník. Nejistota a čekání, zda se najde někdo, kdo bude ochotný pouhé dva týdny před turnajem nastoupit do klece a čelit nabušené české mašině. Polák Wojciechowski se v organizaci premiérově představil na turnaji Okatgon 56, kde nestačil na Micka Stantona. Prohra knokautem ve třetím kole byla pro pětatřicetiletého bojovníka již druhou v řadě. Celková bilance téměř 190 centimetrů vysokého zápasníka je osm výher a dvě porážky.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Meloun“ má na kontě téměř dvakrát tolik zápasů a v posledních letech čelil jménům, jako jsou Kimball nebo Puetz. V tomto souboji tak bude role favorita náležet jemu, a navíc bude mít v zádech vyprodané tribuny fotbalového stadionu Eden. Oblíbenec fanoušků tak dostane solidní možnost na rozjetí vítězné šňůry, kterou by jeho kariéra potřebovala jako sůl. Petrášek byl totiž svého času vnímán jako jeden z největších talentů domácí scény, ale tato očekávání zůstávají nenaplněna.

Návrat po delší pauze bude čekat i neméně oblíbeného Davida Kozmu. Dlouholetý šampion podlehl loni v semifinále Gamechangeru Bojanu Veličkovičovi a velmi rozumně si vybral delší zdravotní volno. Odpočatá hlava a čas natrénovat nové dovednosti, to se bude rozhodně hodit. „Růžového Pantera“ totiž čeká moldavský „Drákula“ Ion Surdu, který eliminoval například Kertésze nebo Lohorého. David bude muset být pořádně ostražitý a pohlídat si hlavně úvodní kolo, kdy je dynamický Moldavan extrémně nebezpečný.


Zdroj: Oktagon MMA


Další články