Sleduj nás

OKTAGON 35 nabídne výkvět slovenského MMA, hodnotí turnaj komentátor Robo Kmeťo

OKTAGON 35 nabídne výkvět slovenského MMA, hodnotí turnaj komentátor Robo Kmeťo
Již tuto sobotu se v Brně uskuteční další turnaj organizace OKTAGON, tentokrát s pořadovým číslem 35.

Oktagon 35 fight card a zajímavosti


Hlavní událostí bude bezpochyby souboj o titul ve střední váze mezi Patrikem Kinclem a Alexem Lohorém. Tomuto zápasu se budeme věnovat v samostatné analýze, ale nyní se podíváme na ostatní,  takévelmi zajímavé zápasy, ve kterých figuruje celá plejáda slovenských hvězd.

Hlavní předzápas nám přinese již jednou odloženou bitvu mezi Fero Fodorem a Karolem Ryšavým. První měření sil znemožnil Fodorův pozitivní test na covid, o kterém měla druhá strana lehké pochybnosti.

Slovenské derby tak dostane další, a nutno říct, že i trochu osobní náboj. Favoritem zápasu je vítěz OKTAGON Výzvy Ryšavý. Ten si v posledním zápase s přehledem poradil s Ebrahimem Hosseinpourem, kterého ukončil parádním kolenem ve třetím kole.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Fero se naopak bude do klece vracet po porážce, kterou mu uštědřil Matouš Kohout, navíc po velmi jednostranném průběhu.

„Fero Fodor odešel z OFA, kde se připravoval prakticky celou kariéru. Bude určitě zajímavé sledovat, jak se tato změna projeví v náročném zápase,“ vypíchl zajímavý poznatek OKTAGON komentátor Kmeťo.


https://twitter.com/i/status/1562839448555241473

Stejný osud jako Fodor má i další bývalá hvězda OFA Robo Pukač. Ten se po sérii tří porážek propadl se svým zápasem až na začátek prelims karty, a to hned za celebrity souboj Adam vs. Nathan.

Pukač v posledním souboji nestačil na Christiana Jungwirtha, když po druhém kole již nebyl schopný pokračovat v boji. Jeden z největších talentů slovenského MMA působil hodně vyčpěle a hlavně totálně zlomený po psychické stránce.


Ještě hlouběji do bahna se jej pokusí zašlapat Tomáš Meliš, který potěšil fanoušky bleskově utaženou kimurou, kterou vyřídil Vaška Mikuláška.

„Bude na Pukačovi, jak proběhne hlavně začátek boje, protože od Bola se očekává, že bude tlačit. Pukač je techničtější borec, který si rád drží v boji distanc, ze kterého boduje. Za mě je to zápas, který je aktuálně padesát na padesát,“ přidal tip Kmeť.

https://twitter.com/i/status/1565376086439075845

Na vítěznou vlnu se pokusí vrátit i bývalý titulový vyzyvatel Rony Paradeiser. Ten nejprve nestačil v MMA na Loseneho Keitu, se kterým svedl fantastickou pětikolovou bitvu.


Poté neuspěl ani proti Vladimíru Moravčíkovi, se kterým si to rozdal v boxerském zápase v pražské O2 areně. Nyní Ronyho čeká méně zvučná výzva v podobě Iamika Furtada, který se v OKTAGONu ukázal v zápase s Kubou Dohnalem.

Afričan sice odešel poražen na body, ale výsledek mohl být klidně opačný a nikdo by nemohl nic namítat. I tak bude Rony v tomto zápase obrovský favorit, a měl by si pohodlně dokráčet pro vítězství.

gabor boraros box oktagon

Z turnaje vypadl na poslední chvíli i populární bijec Gábor Borároš, kterého zranilo v náročné přípravě již dříve problematické koleno. V zápase s Jamesem Lewisem jej tak nahradí Selim Topuz.

„Mrzí mě to, ale teď jsem to musel doopravdy zrušit. Poprvé v životě jsem zrušil zápas, také naposled. Věřte, že se vrátím jako Punisher! Budu v lepší formě,“ navnadil fanoušky na svůj comeback Gábor prostřednictvím svých sociálních sítí.

Další články