Sleduj nás

Oktagon 29: Roman Paulus vs. Peter Gabal, informace

Oktagon 29: Roman Paulus vs. Peter Gabal, informace
Mladé pušky Paulus s Gabalem nám odstartují OKTAGON 29. Jak se již stalo dobrým zvykem, úvodní zápas turnaje bude zdarma ke shlédnutí na youtubovém kanálu organizace.

Roman Paulus je posledním vítězem reality show OKTAGON Výzva, když si ve finále poradil s Tomášem Zajacem. Svého kamaráda udolal po pětikolové bitvě na body. Na OKTAGONu 23 se ale skvěle rozjetá kariéra trochu zadrhla. Michal Konrád dal mladému Slovákovi lekci z efektivity a naprosto jednoznačně jej přejel na body.

Náladu si Paulus spravil v posledním zápase proti Szymonu Rakowiczovi. Ten sice vyhrál první kolo, ale Roman se dokázal fantasticky vrátit do zápasu a nakonec slavil cenné vítězství na body. Upravil tak svůj rekord na dvě výhry a jednu porážku, kdy ve všech jeho zápasech rozhodovali rozhodčí.


Peter Gabal má za sebou úspěšnou amatérskou kariéru, během které vozil medaile ze světových i evropských šampionátů. I po vstupu do profi klece potvrzoval svůj obrovský talent a první dva soupeře sfoukl jako svíčku.

Kosa narazila na kámen až letos na Štvanici. Peter se chtěl před našlapanou arénou pořádně předvést, ale nepříjemný Polák Dawid Kareta byl nad jeho síly. Gabal navíc totálně odešel fyzicky, což se většinou stává při problémech se shazováním. Do tohoto zápasu tak půjde se stejnou bilancí jako jeho soupeř, tedy dvě výhry a jedna porážka.

Oktagon 29: Roman Paulus vs. Peter Gabal


Paulus je díky svému skvělému představení ve Výzvě pro fanoušky známější, ale kdo sleduje Gabalovu kariéru již od začátků v Hanumanu, musí uznat, že se s v něm skrývá obrovský potenciál. Konrád ukázal, jak se dá na Pauluse vyzrát a Gabal má wrestlerské schopnosti na takové úrovni, že jej může snadno napodobit. Kurzy jsou podle nás nastaveny obráceně, než by měly být a tak si Petera rádi přidáme na tiket.

Další články