Sleduj nás

Oktagon 19: Kde sledovat zápas Karlos Vémola vs. Václav Mikulášek?

Oktagon 19: Kde sledovat zápas Karlos Vémola vs. Václav Mikulášek?

Turnaj OKTAGON 19 se odehraje i tentokrát v Brně a jako hlavní tahák má zápas, který ukončí jeden dlouhotrvající svár. Vémola s Mikuláškem si na sociálních sítích vyměňují peprné vzkazy již několik měsíců a koncem září se konečně dočkáme fyzického kontaktu.

Karlos Terminátor Vemola půjde do tohoto souboje s bilancí sedmadvacet výher a šest porážek, kdy 48 % vítězství získal submisí. Od prohraného Zápasu století, kdy jej v prvním kole dokázal ukončit KO Attila Végh, trénuje Vémola s velkou chutí a je vidět, že si jde za odvetou. Karlos do této bitvy nastoupil s několika zraněními a od prvních vteřin působil dost zakřiknutě. Attila snadno odmítl viditelný pokus o takedown a následovalo tvrdé KO. Terminátor si tak alespoň během pauzy nechal opravit dlouhodobě zraněné rameno.

 ---> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY
 ---> Sledovat ze SLOVENSKA

Václav Baba Jaga Mikulášek nastoupí do životní bitvy s rekordem sedm výher a šest porážek, kdy 86 % vítězství získal knockoutem. V poslední době šla jeho výkonnost strmě nahoru a z posledních šesti zápasů prohrál pouze s nebezpečným bomberem Milanem Ďatelinkou. Porazit naopak zvládl například Ondřeje Rašku, kterému ve vyhecované Bitvě o Ostravu nedal nejmenší šanci a uškrtil jej v polovině prvního kola.

Karlos Vémola se chystá na zápas s Václavem Mikuláškem

Mikulášek se od prvních dní, kdy byl souboj ohlášen, stylizuje do role totálního outsidera. Podle nás to dělá naprosto záměrně a snaží se přitopit pod kotlem očekávání, která již teď mají fanoušci Karlose. „Já nemůžu nic ztratit, já mohu jen získat. Všechen tlak bude na něm. Proč tak najednou dře? Chodí do Spejbl Gymu a dělá věci, které dříve nedělal. Po KO má hlavu načatou, to je jasný.“


 ---> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY
 ---> Sledovat ze SLOVENSKA

Dá se očekávat, že podobná prohlášení budou jen přibývat. Mikulášek jej nemá příliš čím překvapit a pokud Karlos nastoupí koncentrovaný a po vydařeném kempu, zažije Baba Jaga letecký den a do druhého kola se podívá jen náhodou. Ve váze do 84 kilo je navíc Karlos svou silou opravdu dominantní a Mikulášek nemá takové bohaté zkušenosti jako slovenský šampion Attila Végh, aby se urodila další senzace. Karlos si připíše povinné vítězství, to jasně a před limitem. Kurz je zatím vypsán pouze na výhru a je již na hranici 1.15.

NÁVOD: Jak sledovat Oktagon 19?

1) Registrujte se přes odkaz níže:


 ---> Sledovat z ČESKÉ REPUBLIKY
 ---> Sledovat  ze SLOVENSKA

2) Ověřte jednoduše svůj nový účet přes internet

3) Proveďte vklad alespoň 30,- Kč (následně obdržíte 150,- Kč zdarma jako bonus)

Pro sledování zápasů stačí přejít do sekce LIVE a vždy kliknout na duel, který chcete sledovat. Můžete si také vsadit na své favority a zpestřit si tak celý galavečer.


Další články